Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Torta ízek, amelyekkel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torta ízek, amelyekkel nem lehet mellélőni?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy csoki, vanília stb...

Egy ízű tortánk lesz, illetve sok vendég. Tudjuk, hogy pár vendég kivételével mindenki szereti a tortát.

Mi az az íz, amivel szerintetek nem nagyon lehet mellélőni, és a legtöbb vendég szívesen megkóstolja?


2022. máj. 27. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Én voltam egy esküvőn a régmúltba ahol 3 torta volt, de mindegyik picike. Az pont elegendő volt 50-60 vendégnek, nem sok maradt meg, így nem volt pazarlás. Az egyik csokis volt, a másik laktózmentes vaniliás, a harmadik meg valami gyümölcsös és gluténmentes. Ezzel az összes vendég igénye ki volt elégíteve. Szerintem érdemesebb ételallergiába gondolkodni inkább (főleg sok főnél), mintsem ízbe.
2022. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Csoki
2022. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az ételallergián már túl vagyunk, ezért nem lesz mogyorós pl.

Citrom tortához ti mit szólnátok?

2022. máj. 27. 19:17
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Utálnám.
2022. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Gesztenyés meggyes
2022. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
61%
A citrom az király! ^^ Eper/szamóca, vagy erdeigyümis?
2022. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Egy íznél egészen biztosan lesz olyan, akinek nem tetszik, mindegy, hogy mit választasz. Statisztikai alapon a vanília a legegyszerűbb íz.
2022. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én imádnám a citromot, az a kedvencem. De szerintem ez elég megosztó íz, lehet, hogy sokaknak az jön be. Nálunk senki nem szereti a szűkebb-tágabb családban rajtam kívül, így ha néha azt kapok szülinapra, mindig sok marad. Nálunk két szintes torta volt az esküvőnkön 23 főre, az alsó csoki volt, a felső eper. Nagy általánosságban szerintem egy csoki, vagy csokisabb, édesebb, töményebb és egy gyümölcsös, könnyedebb íz lefedi a többség ízlését.
2022. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése, olyan íz nincs, ami mindenkinek 100%-osan bejön. Általában egyébként ilyenkor a csokit szokták ajánlani, én mondjuk azt pont nem szeretem általában, max. akkor ha tényleg szuperminőségi csokiból van.
2022. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!