Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más is megijedt az eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megijedt az eljegyzés után? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

A párommal a második kicsit várjuk, boldogan élünk.

Nem értettem miért nem akar mellé elvenni.

Aztán beszélgetettünk elég sok mindenről, és szóba jött, hogy milyen családi jogállásba szülessen a második kicsi(nálunk nem elég a hagyományos apasági, minden szrt be kell szerezni mellé...) és akkor mondta, először csak közlés szinten, hogy, már elég régen el akar venni, de be van tojva.

Én csak mosolyogtam rajta, aztán megkérte a kezem, és én is betojtam.

Kislány korom óta arról ábrándozok, hogy férjhez megyek, család. És most megijedtem. Hétfőn kérünk időpontot az anyakönyvvezetőnél, és egy hónap múlva polgári, semmi csak két tanú meg mi. És belegondoltam, hogy egy hónap múlva "-né" leszek. Valahogy annyira félelmetes.


Te szent habakuk, férjhez megyek. Ti is éreztetek így?


2010. szept. 12. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem félek tôle, sôt nagyon büszke lennék rá:)) Persze furcsa, de az a "né" valahol azt is jelenti számomra, hogy tényleg felnôttem :) Mi a párommal halogatjuk, majd csak mielôtt lesz gyerek.
2010. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,én is féltem.Pedig nem lettem -né,hanem felvettem a férjem vezetéknevét:) Ez természetes dolog.Majd elmúlik.
2010. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Két gyerekkel mitől félsz? Az már család, nem?
2010. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is ezért lepődtem meg, hiszen teljesen éretten felelősség teljesen vállaltuk a kicsiket. Család. ÉS egy egyszerű végső pecsét ennyire megijesszen minket.
2010. szept. 13. 08:07
 5/5 anonim ***** válasza:
2.-ik vagyok.Nem mindíg racionálisan műkszik ám az ember:)Életem álma volt az,hogy a férjemmel összeházasodjunk,de mégis megijedtem,mert ahogy írod,ez Végső...valaminek vége.És valami elkezdődik.Hiába tudod,hogy semmi nem fog változni,akkor is...az emberi lélek már csak ilyen.
2010. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!