Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Idei esküvőre kinek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idei esküvőre kinek mennyi jön ki /fő árban Pest megyében egy helyszin?

Figyelt kérdés

A lagzira gondolok

Tudom, hogy ez igényektől függ

De kb egy közepes v elegánsabb esküvő esetén egy főre milyen összegek mozognak?

Mi 80 fősre számolunk és egy helyszin nem /fő arat mondott, Hanem kb minden fogyasztás alapján történne és nem teljesen érteni mennyi lesz de kb 40 ezer szerintem…

Plusz szállás is kene abban mennyi a normál összeg/fő?



2022. febr. 14. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt esküvő szervező ismerősöm, ő milliókról beszélt ilyen létszám mellett... Mondjuk ő puccos budai helyen dolgozott, szóval nem tudom mennyire mérvadó. Mik az elképzelések?
2022. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ennyi ember esetében egyértelmű h ha a lagzi és szállás együtt lenne 25000/fő is milliós tétel és ilyen ár nincsen sajnos normális helyen igényesen.

Csak olyan zoldfuluen olvastam az első ajánlatot amit kaptunk és fejemet fogom h mennyire normális

2022. febr. 14. 17:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
25 ezer/ fő, pia nincs benne. Pest megye
2022. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy az ital megy fogyasztás alapján és nem az étel?


Bevihettek sajátot vagy ők szolgálják fel?


Nagyon eltérő lehet. Mi még a covid előtt terveztünk házasodni (nem tartottunk végül esküvőt), de 1.7 és 7 millió között kaptunk árajánlatokat 100 főre.


A legolcsóbb italcsomat mindennel, az 6000/fő volt, de volt olyan is, ahol ilyen 8000/fő volt az alap és nem volt benne a rövid.


Én egy excelben kezdtem el vezetni. Kaja mennyi lesz, pia mennyi lesz (általában azt mondtuk, hogy az all-inclusive-t választjuk, mert nagyságrendileg annyira eltértek az árak, hogy még így is jól hasonlíthatóak voltak), terembérlés, bútor, dekor, dj, torta, sütemény (volt, ahol feláras volt, ha 3 kg süti fölött akartál bevinni) stb.

2022. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A 25/ fő májusra kapott ajánlat. Csak étel. Ezen kívül van a hy bérlés, szállás bérlés, ital, zenész stb
2022. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia! Van egy fb. csoport, azt hiszem az a neve, hogy esküvő nem horror áron. Én ott találtam lagzi helyszínt, nagyon kedvező áron :)
2022. febr. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, az lemaradt, hogy nekünk Pesten lesz, májusban. 8.000 Ft/fő az étel és az ital fogyasztás, ebben a rövidital nincs benne, de azt díjmentesen be lehet vinni.
2022. febr. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6# hű létezik ilyen ár?

Mindenütt évekkel ezelőtt már 20 000/főt hallottam

Persze ez igenyektol meg eteltol függ

Én egy kicsit kastély feelingü helyről kertem az első ajánlatot mert bevallom azért vágyom egy elegáns esküvőre de meg minden képlékeny azért mert semmihez se értek és árakat se tudom hogy hasonlítsam össze


Italt nem vinnénk mert 4000 Ft /fő felár lenne ami gondolom a dugódíj..

Az étel kb 20 000/fő lenne és ital 10 000/fő 8 órát érvényes korlátlanul : folyóborok, egy fele sor és 4 választható töménnyel.

Szerintetek mennyire lehuzas amúgy?

+ terem bérleti díj mennyi szokott lenni különböző helyeken?

Fogok meg árajánlatot kérni de azért jó lenne hallani mástól is


A nem horror áron esküvői csoportban benne vagyok 🙂 de sok olyan kérdésem van amire nem szívesen valaszolnak szervezés alatt menyasszonyok, hol és mikor lesz eskuvojuk milyen helyszínnel szemeznek mert hat konkurenciának néznek de mi jövőre tartanánk.

2022. febr. 15. 09:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekünk is májusban lesz, igaz nem Pest megye, de a megyehatártól kb 5 km:) Komárom-Esztergomban.

Pénteki esküvő lesz, ami olcsóbb a vendéglőben, 40 fő kb - csak a vacsora + éjféli töltöttkáposzta 9000 + 10% szervízdíj, tehát kb 10 ezer per fő. Korlátlan italfogyasztást nem kértünk, mert az 6000 Ft lett volna - sok idős vendég lesz, aki egész este 2 narancslevet fog inni. Ahogy a gyerekek is. Italt amúgy nem tudunk bevinni, fogyasztás alapon lesz.

Szállásköltséget még nem számoltam.

2022. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nekünk mondjuk nem kastély feelingű lesz, hanem egy egyszerű kis vendéglőben lesz :). A csoportba én nem írtam semmit, hanem sok olyan bejegyzés volt, ahol helyszíneket kerestek, és az ottani kommentekből válogattam. Találtam is 5-6 helyszínt, valóban nem horror áron :)
2022. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!