Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyasszonyi ruhaszalonokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyi ruhaszalonokban vannak 38-40-es méretű ruhák is?

Figyelt kérdés

(szalonok mint pl. Love, Privé, La Mariée, Eklektika, Organza, Koralia)

Tudnak majd olyan ruhát mutatni, ami egyáltalán rám jön? Mennyi az esélye, hogy az amit kinézek a neten nem csak 36-os méretben van? Mennyit lehet alakítani egy-egy ruhán?

Ez tart vissza attól, hogy egyáltalán elinduljak. Sokszor láttam a honlapokon, hogy egy-egy ruha csak 34-36-os méretben próbálható, nagyobb méretet rendelni kell.



2021. aug. 11. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Minden méretben vannak ruhák és alakítanak is több helyen. Nem minden menyasszony nádszál,a 38-40-es méret pedig átlagos.
2021. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már.....a legtöbb ruha 36-38 méret, de bőven van 40-42 méret is. A 34 az ami ritka, az inkább szűkíteni szokták.

Egy 34 ruha 85-88 mellbőség B kosár, 65-68 derék és 85-90 csípő. Egy 36 ruha 88-92 mell, 68-72 derék és 88-92 csípő.

Ne az elasztikus kínai ruhák méretezéséből indulj ki, mert az finoman szólva becsapós!!!

2021. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. aug. 11. 10:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig indulj el. Azért vannak ott a szalonban az eladók, hogy segítsenek megtalálni a Neked legjobb ruhát. Ne az interneten nézelődj, teljesen felesleges időpocsékolás. A menyasszonyi ruhát rajtad kell látni, és nagyon fontos, hogy jól érezd magad benne.

Ha nagyon bizonytalan vagy, telefonálj oda a szalonba, és kérdezd meg, mekkora méretekkel dolgoznak.

2021. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
48-50-es méretet hordtam az esküvőnkkor, simán találtam egy kis vidéki szalonban ruhát magamnak. Nem volt akkora választék, mint vékonyabb alkatra, de minden stílust fel tudtam próbálni.
2021. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Inkább kicsi méretekre nincsenek, nekem a 34-s nagy volt és egyáltalán nem tudtak több üzletben se adni ruhát, ami nagyjából jó lett volna rám. Barátnőmmel mentem (mivel 2 hónap különbséggel volt az esküvőnk), rá szinte minden ruhából volt próba, ő is 38-s.
2021. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meg is találtam a ruhám. Csak egy szalonban jártam, a La Marieeban, és bőven volt választék, igazatok volt! :)
2021. okt. 13. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!