Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került az esküvői ruhád? 1500 euró sok egy ruhaert?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
250e volt a ruha, amit csak egyszer veszel fel életedben. Majdnem bérelni is lehet, vagy eladod fele annyiért. Nem a legjobb beruházás.
2021. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
150 ezer forint volt fátyollal, abronccsal együtt. Varrattam.
2021. febr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

53 ezer ft. Nem volt fehér ruhám, de a fehér közelében sem.

Nem akartam sem drágát, sem uszályosat. Csak szolid, visszafogott rucit, amit estélyeken is lehet hordani.

Nekem jó befektetés volt.

2021. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Az ugye megvan hogy emberek éheznek a bolygón?
2021. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
30 ezer kiegészítők nélkül. Kiegészítőkkel, igazítással együtt 60 ezer. Kiárúsításon vettem. Annyi pénzből inkább a nászutat turbóznám fel. Vagy felújítanám a konyhát.
2021. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
20 ezer forint. 1500 euró kb a teljes esküvőnk költségvetése volt, de neked/nektek kell tudnotok, hogy mi fér bele.
2021. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Hát igen: éhező emberek vannak, de nem mindenki éhezik.

Voltam olyan lakodalomban, ahol a menyasszony ruhája kicsit ennél többe került (600-ezer Ft körüli volt), amit privát varratott a menyasszony (26 év), nincs szándékában eladni, megtartja. Szíve dolga. A pénzt megkereste rá és nem az utolsó forintjaiból varratta. A fiatalok állták 65 főre, fotóra, ceremóniamesterre és más egyebekre + a lakodalomra eső részt. Hozzáfűzöm, hogy mindketten nagyon jól kerestek már a tanulmányaik idején is.

2021. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
az enyém 250 euro volt, plusz 30 euro az igazitas. Hasznaltan vettem. Számomra ez volt az álomruha, szóval nem az volt, hoyg megalkudtam egy olcsóbb mellett, csak az ár miatt. Ha újat akartam volna venni, akkor /2 evvel ezelott/ kb. 700-800 eurot fizettem volna erte. A kolcsonzes kb. 400 euro mifelénk. Igy ebbol kiindulva az 1500 eurot nagyon soknak erzem. Foleg, hogy tenyleg csak egyszer van rajtad....
2021. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Még csak tervben van az esküvő, de csak valami szép alkami ruhát szeretnék venni. Engem ez az esküvői ruha dolog soha nem foglalkoztatott annyira, az csak egy ruha, ráadásul egy olyan, ami csak egy napot van rajtam. Nem oszt, nem szoroz, szebb nem leszek tőle, meg a menyasszonyon kívül igazából senkit nem érdekel.

De mindenkinek más a fontos, meg persze mások az anyagi lehetőségek. Szerintem fél misi egy ruháért a röhejesen sok kategória, de nyilván ha milliomos valaki, akkor belefér. Ha amúgy valami átalgember, és ez több, mint egy havi fizetése, akkor viccesnek találom, de attól még másnak lehet ez a preferanciája.

2021. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Is-is.

Ha lesz 20 vendég összesen, és fele ennyiből kell kihozni a vacsorát, akkor sok. Ha zsebből fizeted a 150 fős lakodalmat, és nem azon izgulsz, hogy mennyi jön vissza a nászajándékból, akkor hajrá!

De ezt neked kell tudni, hogy mi az, ami neked drága.

2021. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!