Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiert vettetek az eskuvoi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiert vettetek az eskuvoi gyuruket?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 19:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
9: Asia centerben, a ruhát is (a feleségemé 3000 Ft volt nekem meg a ballagási öltönyöm volt)
2021. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
138 ezer ft. Férjemé klasszisa arany, enyém egy sárga-fehér arany 3 cirkónia kővel.
2021. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%

Nemesacél... Kb a kettő ha volt 18 ezer körül. De már nem emlékszem tisztán. 20 alatt volt az tuti a 2.


Mi nem költöttünk ilyenekre, mert tudtuk, hogy úgysem hordjuk. Munka miatt nem vehetem én sem fel, itthon meg minek vegyem fel takarításhoz.

2021. jan. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nemesacél gyűrűk a kettőnké 3000 Ft volt, de akciós volt aznap (amiről nem tudtunk, csak random bementünk egy boltba). Az eladó vágta a pofákat, amikor meglátta, hogy melyik ujjunkra próbáljuk fel.


Férjem elhagyta a sajátját 9 hónap múlva.

Vettünk még egyet neki. Azt is elhagyta.

Azóta neki nincs.

Amúgy együtt vagyunk idén 15 éve, két gyerek.


Na most ugyanezt elképzelem egy több százezres gyűrűvel...:)


Nálunk nem a gyűrű megléte és értéke a kapcsolatunk mércéje, bár anno kaptam beszólást a gyűrűmre.

2021. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!