Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol és mennyiért vettetek/...

Hol és mennyiért vettetek/ rendeltetek hasleszorítós bugyit szülés utánra?

Figyelt kérdés

Orvosom ajánlotta, császár utánra.

Kínai boltokban sehol sem találtam. Fehérnemű boltokban meg 6-10ezer korul lattam eddig. Pedig nem draga környék.

Netről érdemes rendelni?

Ott se olcsó de pl vannak 2dbos csomagok 4500 -5500 korul..


2018. jan. 27. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ővet kaptam kölcsön, nem bugyit..(hátha azt könnyebben találsz)
2018. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kínaiban vettem darabját 1000ft ért. Merre laksz? Budapesten biztosan találsz a kínaiban. Drágán nem érdemes venni mert nekem az a tapasztalatom, hogy a drágának hamar elnyúlt az anyaga és szinte semmit sem tartott egy idő után. A kínaiakat meg már 2 szülés után hordtam és semmi bajuk. Most harmadjára is ugyanazokat fogom hordani.
2018. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem bugyim volt, hanem ilyen tépőzáras hasleszorító öv, csak persze sokkal szélesebb, mint egy öv. Gyógyászati segédeszköz boltban vettem, 2ezer körül volt.
2018. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Övet nem szeretnék. Elso szulesem utan volt, de nembirtam elviselni.

Akkor 6ezerert vettem, en csak elso hetekbe hasznalom es tobb gyereket nem tervezunk igy nem baj ha kinyulik egy ido utan, csak ne lenne ilyen draga.

Kis varos kozelebe lakunk. Falun, Pest innen 280km a legkozelebbi nagy varos 100km. Nincs idonk elmenni es a tankolas dragabb lenne mint ha rendelnék kb.:(

2018. jan. 27. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
én interneten rendelte!, 2014-bn kettő darab került 3-4 ezerbe, nekem bevált, szintén császárok voltam.
2018. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj én örököltem olyat amit anno(12 éve ) a nővérem vett 6000,-ért és én használtam ötödikként.semmit nem nyúlt ki az anyaga,Naponta kioblitttem kézzel!h milyen márka volt nem tudom!nagyon szerettem,nagyon kényelmes volt,le sem akartam venni :)
2018. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!