Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van-e itt olyan anyuka, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e itt olyan anyuka, aki a 7-8 hónapos baba mellett tartotta az esküvőjét?

Figyelt kérdés
2011 júniusában lett volna az esküvőnk, csak a baba hamarabb jött. Januárra vagyok kiírva, így esküvőt toltuk szeptemberre. Bár a védőnő azt mondja, júniusban is nyugodtan megtarthatjuk, kibírja. De jó lenne tudni van-e valaki hasonló cipőben? Polgárit nem szeretnénk, se én se a párom. KB. 40-46 fő között lenne, én menyasszonyi táncot mellőzném is, párom szeretne. Egy pár hós baba mellett megoldható lenne-e szerintetek egy nagyobb esküvő?
2010. aug. 11. 00:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak. Köszönöm. Baba még csak úton van, de mi is gondoltunk rá, hogy úgy neveljük. Sokan tanácsolták, ha alszik, nyugodtan hangoskodhatunk mellette, s így nem lesz gond. Reméljük:-) Etetőszékre, babakocsira gondoltunk. Én úgy akartam megoldani, hogy babakocsiban ellesz, s hugaim valamelyike biztosan elvállalja majd, bár szüleim akármennyire várják a kicsit. Kijelentették, ők nem bébiszitternek mennek, s toljam ki egy évet, de én meg arra gondoltam, könnyebb 7-8 hónapos mellett, mint majd később, mert így tudom, vagy kézben van vagy a helyén, s nem szaladgál el, így én is nyugodtabb vagyok, hogy nem lesz baja. Eddig úgy néz ki egyik hugomra számíthatok. Apósnak fel se merjük hozni, mert nem várja a picit, s Ő úgy fogja fel, hogy ráértünk volna még a babával, mire idősebbek leszünk. Amúgy párom 28, én 27 évesek vagyunk. Szóval nem vagyunk hű de fiatalok.
2010. aug. 11. 11:12
 12/16 anonim ***** válasza:

7.56-nak Ha ez ember lánya szül egy gyereket akkor már ne is akarjon fehér ruhás(vagy rószaszin,krém,sárga,zöld,lila,tök mindegy most a szin) templomi esküvöt.Ma már nem divat a megbélyegzés.Ha előbb a baba jött és utána csak az eskü azzal mi a baj? Egyébként is manapság mire egy pár össze tudja szedni a mennyegzőre valót megöregszik és akkor ott vannak hogy vártak a babával,a lagzira elment a sporolt pénz és akkor nem jut arra hogy bevállaljanak egy babát.Megint évekig gyüjtögetni mire összeszedik magukat.

Gratulálok a születendő babához és az eskövötökhöz is.Szerintem ne hallgassatok senkre ezt ugy is ti érzitek.

Nem is értem apósod miért mondta hogy várhattatok volna még vele.Mire?Miért?Meddig? De ilyenek a szülök.

Egyébként nálunk sem volt még templomi,mi is jövö nyárra tervezzük.Mert mindig közbe jött valami.És elmondanám hogy a 3. babámat várom és 26 éves vagyok.Attól hogy a gyerekek megvannak a varázs megmarad mert egy esküvö az mindig esküvö marad.És mindig ugyanolyan szép!

2010. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok --a polgárink már megvolt régebben egyébként!
2010. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen,pl én.

Múlt hónapban volt az esküvőnk,a fiunk rá egy hétre töltötte a 8 hónapot.

Semmi gond nem volt,abszolút meg tudtuk oldani a felügyeletet,és ő is nagyon jól elvolt.Mindig volt aki vigyázzon rá,nagyokat sétáltak,aludt,evett,este pedig a nagymama szépen hazaballagott vele,és lefektette.

2010. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam már 22 hónapos lesz mikor áprilisban tartjuk majd az esküvőt. Hamarabb szerettük volna, akár már most szeptemberben, csak ő egy nagyon izgő mozgó szaladós kisfiú, úgyhogy remélem már majdnem 2 évesen meg lehet neki magyarázni, hogy most egy picit leülünk, mert erre most esély sincs.
2010. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nekünk most volt május elsején az esküvőnk.akkor volt a kisfiunk 8 hónapos.volt egyházi és polgári is egyaránt.35-en voltunk.a törpi miatt nem akartam nagy lakodalmat,igy menyasszonytánc nem is volt a terveink közt.a gyerköc nagyon jól érezte magát,ment kézről kézre.ugy 10 körül aludt el és anyukám hazavitte,ő maradt vele otthon,mert nem volt olyan jó idő h kinn aludhatott volna,odabenn meg nagy volt a hangzavar.mi fél 1-ig buliztunk(nem terveztem h addig maradunk,de olyan jól érezték maguk a vendégek,én meg nem akartam őket elküldeni).szóval a menyasszonytánc is simán belefért volna.

tavaly voltam egy esküvőn ott szintén volt picibabájuk a párnak(8 hónapos szintén).ő is nagyon jól viselte.mondjuk nekik augusztusban volt igy a gyerkőc elaludt kinn a babakocsiban a teraszon.nekik rendes,nagy lakodalmuk volt menyasszonytánccal,vőféllyel,sok vendéggel.

sok boldogságot kívánok

/S/

2010. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!