Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van-e itt olyan anyuka, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e itt olyan anyuka, aki a 7-8 hónapos baba mellett tartotta az esküvőjét?

Figyelt kérdés
2011 júniusában lett volna az esküvőnk, csak a baba hamarabb jött. Januárra vagyok kiírva, így esküvőt toltuk szeptemberre. Bár a védőnő azt mondja, júniusban is nyugodtan megtarthatjuk, kibírja. De jó lenne tudni van-e valaki hasonló cipőben? Polgárit nem szeretnénk, se én se a párom. KB. 40-46 fő között lenne, én menyasszonyi táncot mellőzném is, párom szeretne. Egy pár hós baba mellett megoldható lenne-e szerintetek egy nagyobb esküvő?
2010. aug. 11. 00:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
én stylist vagyok... és azt mondanám, hogy meg lehet tartani szeptemberben is... de kényelmetlen a ruhában a babának is, az anyának is... inkább meg kellene várni, hogy megszülessen a baba, vagy nagyon jól ruhát választani... de azért mégis, mi a fontosabb? emlékezetes alkalom legyen vagy az másodlagos?
2010. aug. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
polgári muszáj lesz, ha törvényesen is házasok akartok lenni
2010. aug. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2011 szeptemberben lesz az esküvőnk, a baba 7-8 hónapos lesz akkor, mert 2011 januárban születik. Polgári azt tudom, mindenképp lesz, de mellette nagy esküvőt is akarunk.
2010. aug. 11. 00:41
 4/16 A kérdező kommentje:
Emlékezetes alkalmat akarunk, azért se terhesen tartanánk meg, hanem baba születése után, s ezért is kérdezem mennyire lehet baba mellett esküvőt tartani? Megoldható-e?
2010. aug. 11. 00:42
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
" Polgárit nem szeretnénk, se én se a párom. "
2010. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem a kérdező ugy értette hogy CSAK polgárit nem szeretnének a kettő együtt jöhet.Nem kell rögtön idézgetni piszkálodni,a mondat mögé kell nézni és megérteni.Ennyi!
2010. aug. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Érdekes én rögtön megértettem mire kérdez rá nem értem ti hogy nem.Szerintem meg lehet tartani a 7-8 hós baba mellett.Nekünk is igy volt igaz ő már pár honappal idősebb volt,mert nekünk május 2-án volt az esküvőnk és a fiam junius 28-án töltötte be az első életévét!Semmi gond nem volt vele.Viszont legyen kéznél etetőszék,ahol kényelmesen ott lehet mellettetek,babakocsi ha elfárad és aludni szeretne,és legyen egy megbizható rokon akire rá meritek hagyni a babát amig ti magatokat ünneplitek.
2010. aug. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
az én véleményem az,hogy egy ilyen "kicsi"gyereket nem szabadna ott "szenvedtetni",mellesleg kisbaba mellett lagzi már nem az igazi,szerintem nincs meg az az igazi varázsa.
2010. aug. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tesómék picije 6 hónapos volt, amikor összeházasodtak. Tök jól bírta. Persze ilyenkor kell a segítség a párnak. Náluk én voltam, meg a nagyi. Édes volt, a lánykikérőt végig gagyogta. Jó, hozzá teszem, ő egy elég nyugodt baba volt. Este pedig a szomszédos teremben volt felállítva a kis ágya. Ő mondjuk hozzá volt szokva a zenéhez, így simán elaludt. Mi meg 20 perces váltásokban őriztük. Meg anya is ránézett két tánc között. Szóval semmi gond nem volt vele. Aznap úgy szervezték, hogy a délután alvást kicsit kitolták, így a szertartások után rögtön el is aludt.
2010. aug. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem lehet.Kislányom másfél éves lesz,mikor mi esküszünk.Tesóm vllalta,hogy kiviszi a templomból,ha már nem bírja.Etetőszékeket,babakocsit én is javaslom.Este meg legyen valaki,aki vagy a helyszínen,vagy otthon vigyázz rá.Vagy fejsz le tejet,vagy ha tápszeres,azt kap majd.(Én még a szopatást is eltudom képzelni,ha olyan a ruhád,és a babád sem szopizik órákat.Az én lányomnak elég 5-10 pperc.)zenét,nyüzsgést meg bírni fogja,ha nem teljes csendben nevelte addig.Lányunk hangos zenében is jól alszik.

Gratuálok amúgy a babához és az esküvőhöz is!!!!:D

2010. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!