Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vőlegény díszmagyar kérdés!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőlegény díszmagyar kérdés! Kék vagy fekete legyen?

Figyelt kérdés

Hát nem ez a világ legnagyobb gondja, de próbált a párom, és nem tudunk két fajtából választani: fekete bocskai, fekete varrással/súlytással (?) (elnézést, ha nem ez a kifejezés), a másik sötétkék bocskai arany varrással.


A fekete nem túl beleolvadós a többiek közé, vagy a kevesebb mindig több? A kék nem túl kirívó, vagy éljen az egyediség?


Mind a kettő jól áll neki. Átl. magas, vállas, normál testalkatú, fehér bőrű, szőke. Az én ruhám halvány ekrü lesz.


Köszönöm, hogy végigolvastad! És bocs attól, akit ezek a ruhák nem izgatnak fel! :)


2010. aug. 9. 15:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%

A Bocskai-ruha mindig fekete, a hozzávaló nyakravalóval. Ilyen a legelső link. A második linken a nő ruhája silány utánzata a díszmyagar ruhának.

A harmadik linken viszont díszmagyar öltözékek vannak.

A Bocskai-ruhához a fehér menyasszonyi ruha-fátyollal megy. A Díszmagyarhoz viszont a menyasszonynak is díszmagyarban kell lennie,amilyen a linken a nők ruhája! Pártában,és nem fehérben-fátyolban! A fekete Bocskai ruhát a későbbiekben a férfi bármilyen ünnepi alkalommal viselheti.

A díszmagyar öltözék csak az Operabálon,vagy valamilyen népi rendezvényen viselhető.

Ha ragaszkodtok a régi viselethez,akkor a szabályokat is jó betartani,különben a hozzáértők szenében nevetséges lesz a viselet.

Egy hozzáértő,régi magyar és népi viseleteket ismerő vagyok.

2010. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Este tudok felrakni képet, ha valakit érdekel és visszanéz még... :)
2010. aug. 9. 15:48
 13/23 anonim ***** válasza:
68%
Most olvastam,hogy a ruhád ecrü színű. Akkor csak a fekete Bocskai megy hozzá.
2010. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Uhh, köszönöm. :) Tudom, hogy keverem a szezont a fazonnal, de ez az ismereteim hiányából ered. Nagyon szépen köszönöm a felvilágosítást.
2010. aug. 9. 15:50
 15/23 A kérdező kommentje:
Hajlottam a díszmagyar felé, de ha nem illik, akkor nem illik. A ruhám nagyon visszafogott (fátyollal), de nem díszmagyar, sajnos. Így valószínű marad a Bocskai.
2010. aug. 9. 15:55
 16/23 A kérdező kommentje:

A ruhám ilyen lesz, csak kevesebb himzéssel, és ekrü:


[link]


(Ketten hódítunk itt ezzel a ruhával... :))

2010. aug. 9. 16:00
 17/23 anonim ***** válasza:
86%

Ehhez a ruhához a Bocskai nagyon jó lesz.

Aki pedig a díszmagyaron háborog,az elég bunkó! Ha mindketten abban vannak, esetleg a koszorúslányok-legények is,akkor az szép lehet,bár elég költséges.

Sok boldogságot kívánok nektek.

2010. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon szép lesz a ruhád!! :) Nekem is az az álmom, hogy díszmagyarban menjek férjhez vagy valami ilyesmiben, ami szépen hímzett, díszített! :) A vőlegénynek fekete alapon arany hímzéssel jobban passzolt volna (az ekrü miatt)! Nézzetek körül, hogy nincs-e esetleg olyan! :) Sok boldogságot kívánok én is!
2010. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
63%
én a feketére szavazok, a kéken az arany zsinorozás negyon nem tetszik
2010. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
84%

a fekete lesz a nyerő! elegáns, visszafogott, ízlésesebb.

a kék nekem túl csicsás... pláne, h aranyozott az a zsinór.

2010. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!