Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vőlegény díszmagyar kérdés!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőlegény díszmagyar kérdés! Kék vagy fekete legyen?

Figyelt kérdés

Hát nem ez a világ legnagyobb gondja, de próbált a párom, és nem tudunk két fajtából választani: fekete bocskai, fekete varrással/súlytással (?) (elnézést, ha nem ez a kifejezés), a másik sötétkék bocskai arany varrással.


A fekete nem túl beleolvadós a többiek közé, vagy a kevesebb mindig több? A kék nem túl kirívó, vagy éljen az egyediség?


Mind a kettő jól áll neki. Átl. magas, vállas, normál testalkatú, fehér bőrű, szőke. Az én ruhám halvány ekrü lesz.


Köszönöm, hogy végigolvastad! És bocs attól, akit ezek a ruhák nem izgatnak fel! :)


2010. aug. 9. 15:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem ugyan nem izgatnak fel, de válaszolok!:) Nekem a kék. Ha valóban sötétkék, akkor nem lesz kirívó. Viszont a fekete az szerintem is beleolvad a környezetébe. Pláne,ha mondjuk nem látszik ki alóla a világos ing.
2010. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legyen a kék.Végülis nem temetésre megy :)

A vőlegény is legyen feltűnő!

2010. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%

Kék bocskai:


[link]


Fekete bocskai:

[link]


Nekem a kék valamivel jobban tetszik,de mind a kettő gyönyörű!

2010. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Ehhez hasonló a fekete: kevesebb díszítéssel:


[link]


Ehhez hasonló a kék, több díszítéssel (a kéka képen :)):


[link]


Lhet, hogy nem Bocskai a neve, nem ismerem alaposan a ruhadarabokat.

2010. aug. 9. 15:24
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fekete jobban tetszik a képen :] Jó lenne, tudni, hogy a kéknek melyik árnyalata. Mert amit linkeltél képet, azon a kék szerintem annyira nem szép. De ha egy szép, kellemes kék, akkor válasszátok a kéket :]
2010. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, minden válasz hasznos. :) Kedves linkelő, a kék inkább a te képedre hasonlít, mint az enyémre...


Ekrühöz mennek ezek a ruhák? A ruhám elég zárt és egyszerű, nagy abroncsos, nem "cicimutaogató".

2010. aug. 9. 15:27
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A linkelő vagyok: Ha ilyen egész sötét kék,mint,amit linkeltem,akkor továbbra is tetszik,az a világosabb kék annyira nem tetszett.Szóval még mindig kékre voksolok!
2010. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a fekete jobban tetszik, számomra a kék túl "hivalkodó" lenne
2010. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Van képed a ruhádról? :] Az ekrühöz szerintem megy a kék is, a fekete is. A párod mindenképpen bocskait akar? Mert ha nem ragaszkodik hozzá, akkor szerintem egy mogyoróbarna öltönyben igazán jól nézne ki :]
2010. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő szép. Ha rajtam múlna sötétkéket választanék.
2010. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!