Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy döntöttétek el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntöttétek el, hogy milyen szinek legyenek az esküvön?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 09:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Olyat akartam, ami nem köszön vissza.Más kérdés, hogy azóta egyre gyakrabban olvasok ilyen szinekről.

Nekem a zöld árnyalatok domináltak (csokor,teríték,ruha..stb)

2010. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mindenképpen kellemes színt kell választanod szerintem, én nagyon szeretem a rózsaszín kölünböző árnyalatait.szerintem mindenhez harmónikusan lehet használni..gondolok itt a csokorra ami a fehérrel nagyon szép, vagy az egyszerű szalvétára.
2010. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a fehér-rózsaszín dominált. De szép a halványzöld-fehér is pl.
2010. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nálunk adott volt a vendéglő világos zöld berendezése (lámpa, pihenő rész). Ahhoz igazodtunk. Főleg mert nem akartunk sokat költeni olyan diszítésre, amit utána kidobunk. Csak szalvétát vettünk, zöld teamécseseket és fehér székszoknyát zöld masnival. Meg egy nem túl nagy asztaldíszt.
2010. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is a rózsaszinben gondolkozom,vagy esetleg valami lila...köszönöm a válaszokat:)
2010. júl. 30. 09:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Én akkor amikro megláttam a Sex és NewYorkba Carrie esküvőjét=) Imádom azokat a színeket,még a ruhák stílusa is nagyon tetszik.Tuti nem fogok hagyományosat választani=)
2010. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bordó-fehér. Mi mindketten határozott egyéniségűek vagyunk, a rózsaszín nekünk túl habcsókos lett volna :) Meleg színt akartunk és elegánsat :)
2010. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
a bordó-fehér is nagyon gyünyörü:)
2010. júl. 30. 12:21
 9/15 anonim ***** válasza:

Amiénk ez lesz nemsokára... Egyszerűen vidám! Az én személyiségemhez nem passzol a bordó-bézs... És főleg azért ez, mert nagyon fiatalok vagyunk...


[link]

2010. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szép!Meg kérdezhetem,hogy hány évesek vagytok??Mi is fiatalok vagyunk_:)
2010. júl. 31. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!