Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Májusi esküvőt megtartani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Májusi esküvőt megtartani a jelenlegi járvány helyzetben okos döntés? Vagy a halasztás okosabb?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 25. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha két tanús verziót terveztetek, akkor nyugodtan megtarthatjátok, egyébként viszont jobb lenne halasztani.
2020. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a terv? 200 fős lagzi, vagy 2 tanu? Ha családi körben tervezitek, sem bizzos, hogy mindenki elmegy; ha nincs sietségre ok, én halasztanám.
2020. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem tartsátok meg most, vagy legközelebb 2 év múlva. Most a legbiztonságosabb. Május 3. után visszaindítják az életet és 2-3 hét után megint terjedni fog ez a nyavalya. Arra viszont készüljetek föl, hogy sok rokon nem fog örülni neki és nem is fog elmenni.:( Emiatt én vagy megtartanám május elején szűk körben vagy várnék 2 évet.
2020. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
25 fő jönne körülbelül.
2020. ápr. 25. 11:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy 2 tanusat javasolnék.Vagy semmit.Gondolom vannak a vendégek közt idősek is.Nekik se mindegy.Hogy adtok puszit? Vagy hogyan gratulálnak? Vagy hova rakják az ételt? A maszk alá? Szóval nem tudom elképzelni sem.Én nem mennék lagziba ilyenkor, csak a hivatalos szertartásra esetleg maszkban kesztyűben.De ez olyan mint ha plexi mögötti fagyit nyalnád !! Meggondolandó.Kimondatlanul is, de ez a lagzi tömegpusztításra irányult!Várnék 1,5 vagy 2 évet.Így biztosan kiderül a kapcsolat erős-e annyira hogy kibírja az idő próbáját.
2020. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Lagzi utám temetésre menni? Okos dolog lenne? Bocs,de ez jutott eszembe erről.
2020. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg a szertartásra be sem engednek 25 főt, bár ez addig még változhat (persze jövő hét vége is május, meg 5 hét múlva is május, nem mindegy). De lagzi/ebéd/vacsi nem lenne? Kétlem, hogy az éttermek kinyitnak néhány héten belül, vagy ha mégis, akkor fogadhatnának egy 25 fős csoportot.

Nem tartozok a parázósok közé, de szerintem én is lemondanám a meghívást most.

2020. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Semmit nem írsz! Nem az eszedért vesznek el... Ott a kifejtős rész! Full üresen hagytad! Pest vagy vidék? A vendégek mit szólnak? Anyakönyvezetős+ebéd? Vagy lagzi...
2020. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert még mi sem tudunk előre semmit. Egy vidéki kisváros eredetileg úgy volt, hogy egy helyen lenne minden anyakönyvezető, pap kápolnában és lagzi.Teljes a tanácstalanság most, hogy mi legyen.Addig történhet akármi is.Kivárás vagy halasztás ? Erre lettem volna kiváncsi.Köszönöm a válaszokat.
2020. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a férfi a fontos, akihez hozzámenni készülsz, akkor összeházasodtok, mert nem a körülmények a fontosak, hanem ti, ketten, egymásnak.

Ha a felhajtás a lényeg, akkor várj 2-3 évet, mert ezen a nyáron senki nem fog szívesen elmenni a bulidba.

2020. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!