Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más is ment már csak a párjáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ment már csak a párjával esküvői ruhapróbára?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 13:00
 1/10 anonim válasza:
100%
Igen, és totál hülyének néztek, de mégis jó hogy eljött, mert irtóra nem olyan ruhát választottam volna, amilyenben ő elképzelt.
2010. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Igen Én:)

Nem vagyok babonás, nem ezen múlik a házasság.

Már 7 éve boldog házasok vagyunk 13 éve együtt egy gyönyörű kislánnyal

2010. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi is együtt választottuk ki a ruhát.
2010. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én is. de nem akart odanézni :) csak elkísért
2010. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. júl. 27. 13:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
mi tartottuk magunkat a babonához :)
2010. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem apukám és anyukám jött... Én babonás vagyok... :)
2010. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is együtt mentünk. Valahogy neki ez "természetes" volt, én meg nem akartam elrontani a kedvét. Persze, mire odaértünk, hogy elhozzuk a ruhát esküvő előtt 1 nappal, már azt se tudtam melyiket választottam, szinte nem is emlékeztem rá...de ő se...ez volt a poén :))
2010. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem a -mostmár-férjemmel mentem ruhát választani.Viszont nem babona miatt.(Erről nem is hallottam csak most olvastam.)Én azért nem akartam hogy lásson a párom,mert szerintem az sokkal "nagyobbat üt" ha már csak az esküvő napján lát teljesen felöltözve.Ha látja a próbákat is,akkor nem lesz számára annyira szép látvány a nagy napon a menyasszony,mintha nem látta volna előtte.

Egyébként én sem láttam a férjem öltönyét.Nagyon szép,megható volt mikor az esküvő napján megláttuk egymást szépen felöltözve.Totál eltaláltuk a másik ízlését.Bár kilenc év után már nem volt nagy munka:)

2010. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk külön volt a polgári és templomi esküvőnk is, fél év eltéréssel. Mind kétszer fehér ruhában mondtam ki a boldogító igen-t. És mind kétszer a férjem választotta a ruhámat. Neki akartam tetszeni, így számomra az ő véleménye fontos volt.
2010. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!