Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most mi legyen? Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Mit csináljak? Meghívjam?

Figyelt kérdés
Van 1 lány akit nagyon nem szeretek. Igazából a párom egyik rokona. Nem szeretném meghívni az esküvőmre, mert sosem voltam vele jóban. Néha úgy is éreztem a páromnak ő fontosabb mint én. A lényeg, hogy én semmiképpen nem szeretném ha ott lenne az esküvőn, de a párom anyukája azt mondja meg kell hívni el kell felejteni a haragot. Én nem akarom, hogy ott legyen.Ti mit csinálnátok?
2010. júl. 26. 21:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem ő fizeti.
2010. júl. 26. 22:16
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd meg anyukának, hogy majd az ezüst/arany lakodalmára nyugodtan hívja meg, a te esküvődre nem hívsz meg olyat, akitől szarul érzed magad. Nem 1800ban élünk, ahol jobban illik neked magadnak szarul érezni magad mások miatt, mint kihagyni egy nem kívánatos személyt a vendéglistáról. Majd még pont megeteted megitatod azt akivel kölcsönösen utáljátok egymást.
2010. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igazad van. Én is így vagyok vele, h nem akarom oda hívni, hogy önelégülten vigyorogjon. Ő szépen csak maradjon otthon. Nem kell, hogy a mi napunkon is játsza a fejét..
2010. júl. 26. 22:36
 14/21 anonim ***** válasza:

"Nem szeretném meghívni az esküvőMre." ????


Nem zavar,hogy a párod is ott lesz ? Ha neki fontos, miért ő alkalmazkodjon a te igényedhez, hogy ne hívja meg?! Megint egy hisztis liba..

2010. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nem olvastad, hogy a párja sem szeretné, hogy a csaj ott legyen?

... nem is tudom, ki itt a hisztis liba...

2010. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
97%

"hisztis liba"

Te szeretnéd, ha az esküvődön ott szambázna az a nő, akiről tudod, hogy bepróbálkozott a férdjednél, esetleg tenné-venné magát, elvéve a főszerepet Tőled, a menyasszonytól. Te hagynád ezzel elrontani a saját esküvődet? Vagy esetleg azzal szívesen foglalkoznál egész lakodalmad alatt, hogy vajon mikor akarja kivinni a spicces ifjú férjet valahová? Vagy éppen erőltetetten úgy csinálni, mintha nem tudnál semmiről és negédesen cseverészni vele? Hát én egyiket sem tudnám elképzelni.

Kedves Kérdező!Ne hívd meg!

2010. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ok, hogy nem anyós fizeti, és hogy a ti napotok, de én mérlegelném,hogy megér-e ez a nő annyit, hogy esetleg haragban maradjak miatt az anyósommal. Nálunk a férjemnek egy barátja és annak a barátnője volt, akit nem akartam meghívni. Még a sráccal nem is lett volna baj, de a barátnője... Volt, hogy nem köszönt az utcán, pedig már előtt vacsoráztunk is együtt! Először én is kijelentettem,hogy nekem nem lesz ott olyan a lagzimon, aki nekem köszönni is alig akar. Viszont láttam a páromon,hogy ő meg a barátja miatt nagyon szeretné. Engedtem. És nem bántam meg. A párom nagyon örült, nekem meg nem is volt időm, meg energiám rájuk figyelni. Mintha ott sem lettek volna. Szóval gondold meg! Ha nagy lagzi lesz, fel sem fog tűnni a kiscsaj! Viszont legalább anyóstól nem kell hallgatnod évekig!
2010. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem fogom meghívni anyósom meg majd beletörődik.
2010. júl. 27. 10:12
 19/21 anonim ***** válasza:
Azért, az, hogy valakit azért utálsz, mert nem köszönt neked, vagy azért, mert rámászott a pasidra és állandóan azon volt ki, hogy mikor szakítototok már az köszönőviszonyban sincs egymással.
2010. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs köze a 2nek egymáshoz, ezért nem fogom én meghívni...
2010. júl. 27. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!