Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőn nem lesz élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsolt79 kérdése:

Az esküvőn nem lesz élő zenekar, milyen típusú zenét szoktak ilyenkor játszani? Mulatós az ok, pl. Lagzi Lajcsi, de azonkívül? Társasági tánczene is szokott lenni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk Lagzi Lajcsi nem lesz, viszont lesznek lassú Ákos számok (Hello), Magna Cum Laude (Vidéki sanzon), Bijou, mondjuk nagyon sok fiatal lesz...
2010. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Előző vagyok: pl.:


67-es úton

Akácos út

Alice

Arrive Derchi

Az légy aki vagy

Adj helyet magad mellett

Éjjel érkezem

Have you ever seen

Valaki mondja meg

Yesterday

Érzés

Féltelek

Játszom

Gyöngyhalász

Ha mégegyszer

Ho la mi amor

Homokóra

Honfoglalás

Húsz év múlva

Kék és narancssárga

Kell hogy várj

Kicsiny falum

Közeli helyeken

Let it be

Mindenkinek van egy álma

My heart will go on

Nem akarok boldog lenni

Nem segíthet más

Olasz

Őrült szerelem

Ott fogsz majd sírni

Sailing

Romantika

A csend hangjai

Sirályok Sírnak

Skandináv Éjszakák

Százezerszer

Szép nyári este

Szeres úgy is ha rossz vagyok

Szeretlek én

Tears In Heaven

2010. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Gondold át hogy milyen lesz a vendégek nagyrésze.milyen az ízlésük.Ha lesz több 50-60év körüli,akkor szerintem vigyetek nótákat is.Ők szeretnek az asztalnál ülve nótázni.Ez főleg a lagzi vége felé szokott kedvelt dolog lenni.

Mi a youtube-ről töltöttünk le rengeteg zenét.A vacsora alá inkább lassúbbakat.Viszont leginkább lagzis zene volt.Tudom ajánlani keress rá -Kovács Janika-ra.Nagyon jó zenét játszik,jó hangja van nagyon.Játszik lagzis zenét,játszik modernebbet lagzis hangszerelésben,játszik lagzisat modernebb hangszerelésben.játszik romazenét,van lassú száma is sok.Nekünk nagyon bejövős:)

2010. júl. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kimerítő választ, bőven miből szemezgetni :).

Csak a legszűkebb rokonság lesz jelen, kb. 65-70 lesz jelen a 80 meghívottból. Elenyésző a fiatalok száma, középkortól fölfele lesznek :). Mivel a lagzi több száz km-nyire lesz a lakhelyünktől, ezért a baráti társaságunknak majd külön rendezünk egy "utó-lagzi-buli"-t :).

A zenét a párunkkal válogatjuk, de minél többen mondanak véleményt, annál biztosabb a jó hangulat is :).

Maga a lagzi is "korán" 4-kor kezdődik, nem tervezzük másnap reggelig szólóra, de természetesen ha a hangulat jó és a násznép szórakozni akar, nem lesz akadálya. Ha csak a zene nem :). Ezért akarunk felkészülni.

Úgy gondoltuk, hogy vacsi alatt magyar operett dalok szólnak majd (pl. Csárdáskirálynő, stb) mérsékelt hangerővel, hogy ordítás nélkül is megértsék egymást a vendégek, aztán jöhet a buli. És itt akadtunk le. Úgyhogy köszi még egyszer, nagyon sokat segítettél.

2010. júl. 27. 17:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Én ajánlottam a youtube-t.Mi még huszan sem voltunk,abból csak a szülők voltak az "idősebb" korosztály,egyébként 40ig bezárólag voltak.Ezeknek is egy része nem nagyon díjazta előtte a lagzis zenét,de mégis hajnali kettőig mulattunk.Visszanézve a videot,olyan volt mintha egy hatvan fős társaság mulatna,tehát valóban jó választás volt Kovács Janika és a többi lagzis zene.

Így,hogy nálatok pedig a fiatal lesz a kevés,méginkább tudom ajánlani.

Ha megnéztétek,megírnád,hogy tettszik-e?Kíváncsi vagyok,hogy végül tudtam-e segíteni:)

2010. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első és a második, ha írsz privát e-mailt (rám kattintasz :) ) szívesen küldök neked egy 300 számból álló listát... Az az 50 abból volt, márha ilyen stílusra gondoltál...
2010. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon bejön Kocsis Janika, már le is töltöttem jó néhány számát, eddig több mint 100 órányi hanganyag gyűlt össze, ezeket alaposan leszelektáljuk, hogy csak a java maradjon, de eddig még kevés "éneklős" nótát találtam :(.


Köszi a lehetőséget, küldöm az emailt.

2010. júl. 28. 12:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Irány a torrent oldalak
2010. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja,és őszinte részvétem:)Nekünk a zenék szelektálása volt a leg utálatosabb,leg nehezebb,leg hosszabb...előkészületi része az egész esküvőnek:)
2010. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát köszi, tényleg nem a kedvenc elfoglaltságunk :). Az a szerencse, hogy többnyire egy hullám hosszon vagyunk, így nem veszünk össze azon, hogy mi szóljon, csak hát ez a válogatás nem órák kérdése, hanem hosszú napoké :).
2010. júl. 28. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!