Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kellemetlennek érzem a lagzit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlennek érzem a lagzit. Lehet ebből normális barátság?

Figyelt kérdés

Röviden: 23/L vagyok, az egyik (volt) legjobb barátnőm is. Neki volt egy munkatársa, aki végül a barátom lett. Mint kiderült, neki tetszett. El is mondta, de mivel a fiúnak ő nem, nem jártak stb. csakis ezért belememtem a találkozásba, amiből kapcsolat lett.

A lány kiakadt, haragudott.Nagy nehezen beletörődött. Ennek ellenére próbáltam vele tartani a kapcsolatot. Többször keresetem. Kimemt külföldre. Egy másfél éve lett barátja, aki anyagilag elég jól áll. Azóta le vagyok sz.rva.A fickó megkérte a kezét, babátvárnak, lett házuk stb. Ahhoz képest mi ,,csak" járunk.

Újév után meghívtak az esküvőjükre. Kellemetlen volt az egész találkozás. Nagyon eltávolodtunk, holott úgy érzem én szerettem volna közelebbi barátságban maradni. Én kerestem többször őt. Stb..

Nem védeni akarom magam, de ha nem volt köztük semmi akkor nem tartom hibásnak magam, hiszen nem választottam szét őket vagy másztam rá a barátjára.


2020. márc. 13. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy hibás. Ő állt a helyzethez gyerekesen, mégha rosszul is esett neki a helyzet. Nem kötelező menni ám a lagzira, ha neked ez diszkomfortot okoz. Amúgy van gy olyan érzésem, hogy azért hívott meg, hogy az orrod alá dörgölje, hogy de jól megy neki.
2020. márc. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint irtó nagy butaság, és gyerekes amiatt megszakítani egy barátságot, mert csak tetszett neki, plátóiként a srác. Ha szingli az ember, sok ember tetszik neki, hiszen "keres". És itt plátói volt, egyoldalú, akármit tett volna se kellett volna a fiúnak.

Én nem hinném, hogy elmennék. Küldenék egy lapot, melyben kifejteném a jókívánságot és pont. Avagy előtte kezdeményeznék egy telefonhívást, egy találkozót és ha ott se megy a normális hozzáállás, akkor marad a képeslap küldése. Ő is továbblépett, akkor ezen is lépjen már túl...

2020. márc. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!