Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői csokorba a rózsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői csokorba a rózsa mellé milyen virágot tennétek még ami szárítható? Mert ki szeretnénk szárítani!

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
elvileg az negatív energia, a szárított virág...
2010. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocs az offért,de hogyan kell kiszárítani a csokrot?Nekem is rózsákból fog állni.
2010. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát anyukám húgának a rózsacsokra évekig a szekrény tetején volt és úgy száradt ki, egyébként szokás kiszárítani, az elsőnek mondom, a csokor eldobás amerikai szokás.

Ilyen fehér zizegős virág volt mellette, de csak rózsa volt.

2010. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam kiszárítani, hogy fejjel lefelé lógatom, és befúlyom lakkal..nekem bevállt, ne kérdezzétek h. miért, mert nem tudom, nekem is csak mondták.DE BEVÁLT!
2010. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22:09! Igen amerikai (nem mintha ezzel bármi baj lenne), és a menyasszony utána általában visszakapja a csokrot, nem tartja meg az, aki elkapta, csak megvan, hogy elkapta, és elég a tudat. Amúgy nem tudom, mit lehetne még kiszárítani, de szerintem a rózsa csak önmagában szép igazán! Esetleg tegyél különböző színű rózsákat egy csokorba.
2010. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mindegy milyen színű volt a rózsa nállam is mind barna lett.
2010. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A sárga, fehér, rózsaszín még igen, de a vörös csak kicsit sötétebb lesz, amúgy vörös marad.
2010. júl. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A rózsát fejjel lefelé szokás lógatni és úgy kiszárítani. Azért kell lógatni mert a rózsa feje (virága) zömökebb sokkal több vizet, nedvességet tartalmaz mint a szára.Így a fejből sokkal tovább tart míg eltávozik a víz.Ha állítva próbálnád meg kiszárítani akkor a fej elkezdene rothadni a nedvességtartalma miatt.Lógatva viszont szépen kiszárad.
2010. júl. 26. 15:54
 9/10 anonim válasza:
Az enyémben apró fehér virágok voltak a rózsa mellé, de én tetettem bele borostyánt, az volt a zöld benne.
2010. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ja, azt elfelejtettem írni, hogy a borostyánt is nagyon szépen ki lehet szárítani, nekem is megmaradt.

Utolsó

2010. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!