Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pécsen hol találok molett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsen hol találok molett menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
44/46-os méretet hordok. Közeleg az esküvőm és a ruha választás nem éppen egyszerű.Esetleg ha tudnátok linkelni,megköszönném. Az Elizabeth Nardot már néztem.
2010. júl. 23. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
szia esetleg a forrás üzletház legfelső szintjén megnézhetnéd, vagy a paraszt elsztónál ami van menynaszonyi ruha bolt/kölcsönző. (ahol meg áll a 3-as busz is...sajnos nem tudom milyen uttca de szerintem ott tuti találsz valamit :) és amugy meg sok boldogságot a házas élethez :)
2010. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez Pécsen van, és van molett is.

2010. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

[link]


www.bestmenyasszonyiruha.hu


Én közülük fogok választani.

2010. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én is ezt tudnám ajánlani, itt nagyon szép ruhák vannak.

2010. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

igen TIZSAMI!

Én is náluk érdeklődtem. ha rámész a honlapra ahol a menyasszonyi ruhák xxl méretben link van ott az elsőt választottam, ennek bérlése 100ezer ft de ebbe benne van a menyecske ruha és minden kiegészítő ára.

Sok boldogságot!!!!

2010. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!