Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiért érdemes az esküvömre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért érdemes az esküvömre cipöt vennem? Ti hol vettétek meg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Kínaiban vettem és első szempont az volt, hogy kényelmes legyen. Mivel fehér cipőt máskor nem hordok, így az sem baj, ha tönkremegy reggelre csak ne törje fel a lábat.
2010. júl. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
pont úgy csináltam mint az első:)bementem a kínaiba és megvettem a legkényelmesebb cipőt, tört fehéret, mert a ruhám is olyan volt.Belegondoltam, mindig feltöri a lábam az elegáns, vagy új cipő,nem akartam egy csomó pénzt kiadni érte.A fotózás is aznap volt, szóval elég sokáig bírnom kellett benne.2500 ft volt és nagyon nem bántam meg, tök kényelmes volt végig, és még utána is tudtam hordani:)
2010. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Én ezen az egyen nem spóroltam: egy rosszul megválasztott cipő a legszebb napot is tönkreteheti. Pesten a Menő Manó cipőboltban vettem egy gyönyörű Eva Moon cipőt 20.000-ért, ezüstszállal hímzett szatén. hajnalig táncoltam benne, és meg se éreztem.
2010. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én 1000forintért vettem Debrecenbe a Kálvin téren de gyönyörű volt.5éve de még mindig jó.
2010. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Én a középutat választottam. Esküvői meg márkás cipőt nem akartam, mert egyszer vettem fel. 20 ezres kategória kilőve.


Olcsó kínait nem akartam, mert azokhoz nem vagyok hozzászokva, én a puha talpú és anyagú cipőket szeretem, a kínaiak meg szarok.


Végül 7000-ért vettem egy sima fehér tűsarkú bőr szandált. Nagyon csinos, ha megyünk valahova nyáron (alkalmi), fel tudom még venni, de tény, hogy május óta nem volt rá szükségem.

2010. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sztem énis el látogatok kínaiba:)köszönöm a komikat:)
2010. júl. 23. 10:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én nem spórolásból vettem a kínaiba, hanem tudtam, hogy milyen a lábam, hogy minden feltöri, és baromi ideges lettem volna, ha egy 20ezer forintos cipő feltöri, mert akkor azt fel nem vettem volna többet.A 2500ast nem sajnáltam volna, de meglepetésemre nem törte fel...amúgy azóta is ott veszek cipőt, mert szerintem nem szar, és ha nem tudom hordani mert töri a lábam, akkor nem sajnálom.

második voltam.

2010. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én egy csomó boltot végigjártam (kínaitól kezdve az esküvői ruhaszalonokig), de nem találtam az igényeimnek megfelelőt.A net-en kutakodva megtaláltam ezt: [link]

Itt nem a legolcsóbbak a cipők, de örültem, hogy találtam megfelelőt.

Utána hetekig nem találtam menyecske cipőt, mire ismét bementem ebbe a boltaba és megvettem azt is (első alkalom óta jött új áru és szerencsére az választott is ilyen volt).

2010. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
elárulok egy titkot. :) mezítlább mentem férjhez. templomban voltunk először, a kő egy kicsit hideg volt, aztán a polgári egy tisztáson volt, imádtam! tizenéves korom óta mondogattam, hogy figyeljétek meg, megcsinálom, mert annyira nem tetszenek ezek a mostani cipők. megcsináltam. muris volt, a násznép jót szórakozott rajtam. :) persze nem habos-babos ruhában voltam, és végülis a menyegző stílusához se ment volna semmiféle cipő. emlékezetes maradt mindenkinek, az biztos. :D
2010. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez aranyos:):)
2010. júl. 23. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!