Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg fizetni kell a szalono...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fizetni kell a szalonokba az esküvöi ruha próbáért? A koszorús lányok lehetnek sima nyári ruhába, ami nem egyforma (vagyis amit maguk választanak)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


Én nem tudok róla, hogy fizetni kell...

A koszorúslányok abban lesznek, amit a menyasszony akar/vagy ha esetleg lenne tippjük, azt együtt megbeszélik a menyasszonnyal. Jó, ha azonos fazonú, ugyanolyan ruha van rajtuk.

2010. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és az Ö ruhájukat nekem kell fizetnem?érdemes bérelni nekik?
2010. júl. 16. 17:47
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha Te kéred fel őket, a ruhát is Neked kell fizetni. Ez valamilyen hagyomány (legalábbis itt, ahol mi lakunk).
2010. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Lehetnek sima nyári ruhába,de a színük azért valamennyire hasonlítson,hogy a tarka-barka nésznép mellett ők ne legyenek annyira tarka-barkák:D

Én egyszer voltam koszorúslány,de nem fizette ki a menyasszony se a vőlegény..pedig unokatesómék voltak azok,és ők kértek fel..szóval én mondom,hogy nem muszáj kifizetni neked,ha ők választják..de azért ha már felkérted őket...

2010. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

szia

Igen,van olyan exklusive szalon ahol fizetni kel a próbáért is,de ez elég ritka.

Nállunk a koszorúslányok maguk fizették a ruháikat,és mindenki olyanban volt ami tetszett neki.(persze én közöltem mindenkivel mi az esküvő szine)

2010. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te mondod meg milyen ruhába legyenek akkor feltétlenül te fizeted. Ha nem akkor szokás kérdése, meg szerintem attól is függ kiket kérsz fel, ha közeli rokon lehet hogy szívesen fizeti ő, de illik felajánlani szerintem.
2010. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mifelénk nem szokás megszabni a klányok ruháját, mindegyik más személyiség, egyéniség, más külsővel, húzzanak olyat ami nekik tetszik, a lagziban nem árt, ha jól érzi magát az ember és nem feszeng, ebben az esetben neked nem kell fizetni, de ha megszabod a ruhájukat, akkor fizesd is ki, ez így fer. Nem néz ki hülyén, ha mindegyik más színűbe van, felénk a lagzik nagy részében így van. A sima nyári ruhának nem látom értelmét (főleg nem ha még azt is Te szabod meg), egy koszorúlánynak megkülönböztetett szerepe van egy esküvőn (a koktélruha nem klány ruha, az a minimum, hogy földig érő legyen), így olyanok lesznek mint bármilyen vendég, csak egyforma ruhába (ami engem az iskolai ünnepélyekre emlékeztet, iszonyúan irritált, hogy mindenkinek olyan ruhája van mint nekem, és nem mellesleg kislányos is, magyarul elcsúfítja őket, ha minden fiatal lányt vmi egyenruhába öltöztetsz).

Ha megfogadsz egy tanácsot, hagyod hogy ők dönthessen a ruháról, persze beszéljék meg veled, hogy mi az elképzelésük, hogy nekik is szép legyen ez a nap, és kellemes emlékként maradjon meg bennük, ne úgy, hogy "jaj ráhúzták azt a förmedvény ruhát, utáltam".

Tudtommal nem kell fizetni szalonba a ruhapróbáért, csak be kell jelentkezni, hogy többet tudjanak foglalkozni veled.

Remélem tudtam segíteni, sok boldogságot!:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__9..

07-08 23:08, 07-09 00:02-es válaszoló voltam...

2010. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A ruhapróbaért fitetés nem féltetenül az exklúzivitás miatt van. akkor is használódik az anyag és vannak olyanok akikcsak passzióból járnak be próbálni. ha normális helyet fogsz ki akkor, annyival kevesebb lesz a ruha ára v visszakapod. nekem nem fizették a koszorúslány ruhámat.
2010. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!