Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem nagyon vagyok jártas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon vagyok jártas ebben a témában, valaki felvilágosítana?

Figyelt kérdés
Barátommal 1év 3hónapja vagyunk együtt. 13-án lesz 1év 4hó. Amikor beszélgetünk arról, hogy mik a terveink a jövőre nézve, mindig szóbajön az eljegyzés. 3év múlva mennénk ki külföldre "szerencsét próbálni". Ő mindig azt mondja, hogy ha már most kéznél lenne annyi pénzünk, lehetne esküvő. Én még nem igazán tudom hogy megy ez. Szóval tegyük fel lenne mostanság egy eljegyzésünk nagyon korai lenne? Eljegyzés után mennyi idővel szokott lenni esküvő? Egyálltalán ez időfüggő? (19/L) - (27/F)
2010. júl. 7. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem eljegyzésem nem volt,"csak" esküvő.Szerintem eljegyzés után akár 10 évvel is lehet esküvő,erre nincs szabály.
2010. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazából ez az ami érdekelt volna. Szeretnénk ha legalább ennyivel is jobban egymáshoz lennénk "kötve" de sajnos esküvőre még nem lenne pénz, mivel még nem dolgozom, mert inkább mentem továbbtanulni. Még lesz egy vizsgám és mehetek dolgozni és gyűjthetünk :)
2010. júl. 7. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Eljegyzés után akkor tartotok esküvőt, amikor akartok! Nem időfüggő! Van, aki eljegyzés után 1 évvel, van aki hónapokkal később tartja az esküvőjét! Minden a párokon, a döntéseiken, anyagi helyzeten múlik! :)

A barátnőmnek például másfél év után volt eljegyzés decemberben(Szenteste), és 2év 1 hónap után, július 31-én lesz az esküvője, ahova én is hivatalos vagyok! :)

Remélem, h tudtam segíteni! :)

20/L

2010. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen! nagyon szépen köszönöm
2010. júl. 7. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi áprilisban vettünk gyűrűt,ez volt az eljegyzés és júniusban volt az esküvő 20 emberrel.
2010. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első eljegyzésem 1 év együtt járás után lett. 3 évig voltam menyasszony.Végül mégsem lett esküvő,inkább szép csendben szétmentünk..

A második "eljegyzésem" egyben az esküvőm is volt alig pár hónapos kapcsolat után..Lassan 10 éve élünk boldogan..Szóval ez nem időre van kiszabva..Ha két ember szereti egymást akkor nem egy eljegyzés fogja őket szorosabbá tenni...

2010. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

eljegyzésre rá egy hónapra volt az esküvőnk,

moi úgy voltunk vele, hogy ,,rövid jegyesség, hosszú házasság" ez csak babona marhaság, de azért így jobb volt.

60 fős vacsis esküvőt, zenésszel , mindnennel meg lehett szervezni 1 hónap alatt. nagyon jó volt

2010. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!