Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Segítene vki ebben az eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene vki ebben az eljegyzés témában?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy van ez..

Melyik kézre kell a gyűrű, köves vagy nem köves kell e kísérőgyűrű meg ehhez hasonló dolgokra lennék kíváncsi.


2010. aug. 17. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Na, kezdjük.

Az eljegyzési gyűrű lehet köves és nem köves is . Az eredeti nem köves, de az amerikai divat ide is begyűrűzött (szó szerint). Az eljegyzéskor a bal kézre kerül. Kisérő gyűrű nem kötelező, de szoktak. Az is lehet köves vagy sima. Esküvőkor a balkézről jobbra kerül át az eljegyzési gyűrű és karikagyűrű lesz belőle. Van ahol külön van az eljegyzési (egyszerűbb) és a karikagyűrű (drágább)- de ez viszonylag ritka.

2010. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és az eljegyzési gyűrű lehet az is majd amit az esküvőn egymásra húzunk vagy az ciki?

És linkelnél nekem olyan oldalt ahol viszonylag olcsón vannak gyűrűk?

2010. aug. 17. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Hivatalosan az eljegyzési gyűrű lesz a karikagyűrű is, csak a bal kézről átkerül a jobbra.(a kísérővel együtt ha volt)- ha elsőre nem jól írtam volna.

Linkelni nem tudok. Az sem mindegy hogy hol laksz, illetve milyenek az elképzelések. Írd be gugliba és válogass, netes cégek is vannak!

2010. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már sok szokás van életben, nincsenek merev szabályok. Nekem az eljegyzési gyűrű nem a karika volt, hanem köves, és csak az esküvő előtt vettünk karikagyűrűt. A karikát a balon hordom, a kövest a jobbon, nem cserélgetem, mert méretre így kényelmesebb. :)
2010. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én köves eljegyzési gyűrűt kaptam és a bal kezemen van.egyszerűbb ezzel megkérni a lány kezét és utána közösen választani karika gyűrűket.elvégre elvileg az eljegyzés amolyan meglepetés,hisz a férfi eldönti,hogy megkéri kedvese kezét,vesz 1 gyűrűt és nem együtt nézegetik(bár van aki ezt választja).szóval ahogy gondolod. mi most nézegetjük a karika gyűrűket,ez az eljegyzési karika fog majd esküvőn a jobb kézre átkerülni,felesleges esküvőre újabb karikagyűrűket venni.
2010. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek. valamivel tisztább a helyzet:D

Uccsó: és nálatok a fiún milyen gyűrű van, ha rajtad köves? Csak sima karika??

2010. aug. 22. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
írtam hogy mi most nézegetjük a karika gyűrűket:) szóval még csak rajtam van a kérő gyűrű,rajta semmi. karikából mindenképpen olyat választunk ami nem köves. a karika gyűrű a folytonosságot jelképezi,és ezt a kő megszakítja ami nem jó jel :S
2010. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!