Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit csináljak? Nem bírnám ki!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem bírnám ki!

Figyelt kérdés
Anyámék elváltak és apámnak meg anyámnak is lett barátnője/barátja!Anya barátjával jól ki jövök de apám barátnőjét ki sem álhatom!Mindenbe beleszól és multkor anyámat meg tesómat szidta nekem azt hittem pofán fogom vágni!Ezt apámnak nem mondhatom el mert akkor kapnék egy pofont mert Linda(a barátnője) mindent letagad!És ráadásul apa el akarja jegyezni!
2010. júl. 7. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én leosztanám a nőt a helyedbe, úgy hogy apád nincs ott, aztán ha elmondaná apádnak te is letagadnád! Megmondanám neki, hogy akármit csinálsz akkor is mi leszünk a családja örökké és te csak a második leszel! És rámosolyognék és otthagynám! Ne hagyd magad!
2010. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
apád elfogult Lindával kapcsolatban. miért nem látogatod akkor apuád ha nincs ott Linda? hát azért gáz ha apád inkább őt védi veled szemben:(:S
2010. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magnetofon/telefon! Vedd föl! Csinálj úgy, mintha csak smst írnál, vedd félvállról, amiket mond, vagy add alá a lovat h mondjon még több negatív dolgot. Aztán a végén oltsd le. Aztá amikor ott van apád ia meg a Linda is, mondd apádnak h miket modnott. Ha letagadja, mutasd meg neki a felvételt. Akkor még nagyobbat fogégni, hogy hazudott...és még miben hazudhatott, és mióta....Biztos h Lindának hívják? :D
2010. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Figyelmeztesd apádat, hogy ha még ezután is csak a farka után megy és csak a farkára hallgat akkor kiheréled!
2010. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Azám, a legalapabb MP3 lejátszón is van már diktafon funkció. Vedd fel, amikor a nő mocskolódik, vagy parancsolgat neked. Ám attól tartok, hogy ilyenkor már rég nem a gyerek számít, hanem az, hogy apu fel tudjon mutatni egy új kapcsolatot anyuval szemben, hogy megmutassa, milyen csodásan továbblépett már. Maximum akkor reagálna az apád, ha a mostoha elkezdene ütni téged.
2010. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is az volt az első gondolatom, hogy fel kell venni mp3/4-re, vagy telefonra...hülye kis ribi.régebben apámnak is volt egy nője, de ő meg nyalta a seggem szinte:D utáltam.
2010. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mondd el apádnak, nyugodtan, majd lemeccsezi a nővel.
2010. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondanám de ako mivel letagadja mint legutobb kapok egy pofont!!:'(
2010. júl. 16. 08:01
 9/9 anonim ***** válasza:
apád hinne neked, csak nem érdekli mert a faszára halgat és jobban szereti lindát, viseld el és ne foglalkozz vele, kis idő mulva ha látja rajtad linda hogy nem érdekel téged mit mond meg fogja unni, apád meg miután eleget kurta megfogja unni és szép lassan téged fog fontosabbnak tekinteni, ez olyan mint mikor örülsz egy új játéknak de miután azt is megunod, vagyis nem is olyan új már, akkor mindig visszatérsz a kedvenc játékodhoz amit eddig hanyagoltál.nem?
2010. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!