Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 10 nap elég idő, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 nap elég idő, hogy az áldásukat adják rá?

Figyelt kérdés
Most augusztusban látogatjuk meg a párom szüleit, én először fogok velük találkozni. 10 napot leszünk ott. Akárhogy viselkedem, ez az idő elég arra, hogy megkérjem tőlük a lányuk kezét? Csak, mert nem minden héten járunk arrafelé és jövő nyáron szeretném, ha összeházasodnánk...
2010. jún. 17. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
erre 2 másodperc is elég. A házasság a ti dolgotok, kétlem, hogy a szülők mást mondanának, ha ti akarjátok. (legalábbis nekem eszembe sem jutna ilyesmi, ha gyerekeim elém állnak)
2010. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne elég. Persze csak akkor, ha a párod jól befuttat előtte a szüleinél téged. Hogy milyen drága, kedves, áldott jó ember vagy, akit nagyon-nagyon szeret, aki mellett le akarja élni az életét. Így biztos belemennek, hiszen látják, hogy a lányuknak fontos vagy, és fontos ez az egész dolog.
2010. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában már inkább az a szokás, hogy egy közös vacsora keretében a pár bejelenti a szülőknek, hogy eljegyezzük egymást és majd rá egy másik időpontban lagzit szeretnénk.

Az eljegyzést a 4 szülővel és esetleg a testvérekkel a lányos háznál szokás tartani, vagy ha erre nincs lehetőség akkor étteremben. Azon az eljegyzésen esetleg teátrálisan, gesztusból meg lehet a szülőket kérdezni, hogy szeretnék e, de ennek már nem igazán van jelentősége mivel azért jöttek össze az emberek.

2010. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha magadat adod és sokat segítesz nekik othon pl főzicskézés, favágás stb s látják a jótulajdonságaidat akkor sinen vagy. Az utolsó vacsora ideális lenne :) sok sikert
2010. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A párom jó színben fog feltüntetni, mert neki is fontos, hogy jó viszonyban legyek a szüleivel, de azt nem tudja, hogy meg akarom kérni a kezét, legfeljebb sejti. A másik, hogy nekem fontos, hogy a szülei tényleg rábólintsanak. Nekem is fontos lenne, hogy lássam, hogy az egyetlen (lány) gyermekem jó kezekbe kerül.
2010. jún. 17. 13:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Mostanában a lánytól kérdezik, meg a férfiak, hogy "leszel a feleségem?" 8 szem közt nem túl romantikus. Én a helyedben úgy kérdezném meg a szülőket, hogy a páromat már előtte megkértem. A kérdésre válaszolva, már az első pillanatban eldöntik, hogy szimpatikus vagy nekik vagy nem. Mivel, hogy keveset tudnak rólad távolabb laknak a lányuktól, ezért valószínű, hogy nyerő leszel mindenképpen, mivel tudják, hogy ha rossz kapcsolatba vannak veled akkor a ritka látogatások még ritkábbak lehetnek. Más szemszögből az apa benned akarja látni a lánya távoli vigyázóját, ezért heroikus képet alkot rólad.
2010. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is 4 szem közt szeretném megkérni a párom kezét, csak előtte 6 szem közt kikérném a szülőktől...
2010. jún. 17. 15:45
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
figyeljetek én 5 év után kértem meg a párom kezét én az javaslom hogy ismerjétek meg egymást jobban és csak utánna gondolkodjatok eljegyzésben. de a döntés rajtatok múlik én csak 1 jó tanácsot akartam adni.
2010. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!