Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek, ha ezer prob&agrav...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ezer probàlkozàs utàn, szép szavak utàn sem hagyja abba a pàrom a kàbitoszert? Szeretem, de nem hagyja, hogy segitsek. Egyre lejjebb és lejjebb süllyed.

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 20:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

nagyon sok igazság van az előzőekben

szerintem addig nem fog történni semmi, amíg ő maga nem látja be, hogy baj van, hogy függő - > hiába mondasz neki bármit is, ha ő nem akarja nem fogsz elérni semmit

a szülei tudják? talán nekik megmondhatnád - bár ez tuti nem könnyű

szerintem mindenféleképpen szakember segítségére lenne szüksége/szükségetek - talán felhívhatnál egy rehab központot és tanácsot kérhetnél tőlük, ők biztos tudnak neked segíteni, hogy ebben a szituációban mit érdemes tenni

végül pedig: bármilyen nehéz is, de magadra is gondolnod kell -> ha nem látja be, hogy segítségre van szüksége, hosszú távon téged is tönkre tehet, sokszor a szeretet nem elég, a másik félnek is tennie kell érte

u.i.: én biztos nem mennék így hozzá


jól gondold át és sok sikert nektek

2010. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Pakold össze a cuccod, csukd be az ajtót, és soha ne nézz hátra! Ha vele maradsz, szép lassan meg fog ölni. Minden egyes alkalommal egy kicsit. Megöli az álmaidat, a vágyaidat, az érzéseidet, a jövőképedet.

A barátnőm egy ilyen faszival volt. Láttam mi volt. Végig csináltak x elvonót, a srác szülei könyörögtek neki, hogy maradjon. Hiába maradt, nem tudott segíteni rajta. Csak éveket rabolt az életéből. Egyszer fogta magát és elment. Bántotta a bűntudat. De ma már tudja, hogy élete legjobb döntése volt. Azóta férjhez ment, és gyönyörű gyermekei vannak. A srácnak azóta nincs porc az orrában, ami igen durván kiszélesedett, a fogai teljesen eldeformálódva előre merednek. Mindig van csaj mellette, és az állása is megvan neki a papa mellett. Élő halott. Menekülj, amíg nem késő!!!!!!!!!

2010. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
El kell hagyni. Ha szeret, megteszi érted, hogy leszokik. Ha nem akkor felejtős.
2010. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Igen, 15:02-nek igaza van. Nálunk a páromnak más jellegű gondja volt, de én is azt gondolom, nem tudsz segíteni, ha elutasít. Éreznie kell, hogy magáért meg kell tennie, belülről kell ennek jönnie, mert csak fel fogod bosszantani, ha mindig megoldást kínálsz, közben meg ő nem akar tenni ellene.

ha még bármi jót szeretnél neki, vagy vele közösen, akkor is csak az marad, hogy magára hagyod. Tudom, hogy megszakad a szíved (enyém is a páromért, bár ő szakított velem, sőt, még engem okolt a nehéz helyzetéért), de ki kell bírnod. Sok erőt!

2010. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz segíteni.Soha nem te leszel az első. Ha gyerek lesz, ő sem.

Az anyag lesz az első, elviszi a pelenka árát, a tápszer árát, a kenyér árát.

Menekülj.

2010. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Vigyázz nehogy terhes legyél, és egy kokainistának szülj. Ne tedd tönkre az egész életedet. Lépj le. Ha lelkiismeret-furdallásod van miatta, szólj a szüleinek vagy keress neki egy elvonókúrát, és ha akar, elmehet rá. Más lenne a helyzet, ha belátná a függőségét, és le akarna szokni. Ebben az esetben, ha szeretem, én nem hagynám magára.
2010. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja és családalapításnál nem csak az lehet a gond, hogy nem fog tudni a gyes alatt eltartani titeket, hanem az is, hogy a gyerek fogyatékos lesz eleve. Egy drogosnak szerintem nagy eséllyel lesz beteg gyereke (rossz minőségű sperma enyhén szólva is).
2010. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Kokain nem gyerekjáték. A legkeményebb drog, kilábalni belőle vasakarattal lehet. Nagyon kevés embernek sikerül.Nagyon-nagyon kevésnek. Ha eddig nem hallgatott rád és egyáltalán nem akar tisztába lenni, mennyire mélyen benne van, lépj le. Semmi értelme mellette maradni.Ne enged magad megvezetni a szép emlékek miatt, amíg nincs baj, addig lépj ki ebből a kapcsolatból, ne áltasd magad azzal, hogy ilyen kemény drog mellett ér is valamennyit a szavad!
2010. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:02:


nem a legkeményebb. A heroin a legkeményebb.


Állítsd válaszút elé. Vagy te vagy a kokó. Ha a kólát választja akkor menekülj;)

2010. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Nem fog leszokni!

Dobd ki!

Most!

Felejtsd el!

Nincs de!

2010. jún. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!