Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkérni egy férfi kezét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérni egy férfi kezét?

Figyelt kérdés
Több éve tartó együttlakás után, gyerekről beszélünk lánykérésről nem. Férfikérés létezik?
2016. márc. 13. 14:43
1 2
 11/20 rrrrrreennnnn ***** válasza:
70%

Elég megalàzò.Max mondd meg neki, hogy ez a te életed is, ne csak ő döntsön màr, de azért ne kérd meg a kezét...

Hàt tök gàz,haladjunk a korral, kezdeményezzen a nő is, stb, de nnaaa...

Akkor ő lesz a menyasszony, neki kérték meg a kezét. Vegye fel a fehér ruhàt, meg minden.

Ha akart volna, megkért volna.

Szànalmas a hozzààllàsa, miszerint ez az ő döntése, majd ha ő akar...

Nem nagyon kéne alàzni magadat.

2016. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
37%

Nem kérném meg a kezét. Illetve mivel már leültél vele beszélni erről, ezért nem is hoznám szóba megint a lánykérést. Helyette azt mondanám, hogy házasodjunk össze. Nem kell megkérnie a kezemet, csak házasodjunk össze. Na abból majd kiderül, hogy hazudott-e erről vagy sem.


Egyébként fontos szerintem az "időzítés" kérdés.

Mi is beszéltünk már gyerekről..sőt, házasságról is. Lánykérésről még nem különösebben.


Kb. 3-4 év múlva gyereket szeretnénk. Mindketten a hagyományos családmodell hívei vagyunk, tehát előtte házasság. Az azt jelenti, hogy mondjuk 2-3 év múlva legkésőbb. Előtte 1-2 évvel lánykérés, hogy legyen idő bőven a szervezéssel. Ez azt jelenti, hogy a következő 2 évben megkéri a kezemet. Én innentől kezdve nem aggódok feleslegesen a következő két évben. Ha nem történik semmi, majd felhozom.

2016. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

8 éves se veled-se nélküled kapcsolattal a hátam mögött azt mondom, hogy nem kellesz eléggé. Ugyanez volt, végül kaptam gyűrűt(aminek nem tudtam úgy örülni mint ahogy kellett volna), 1,5 év után meg jött a nagy ráébredés, hogy a hagyományos családmodell nem az ő világa. Élni akar. Újabb év szenvedés, aztán vége.

Vagy megbeszéled vele(nyilván nem úgy hogy kényszeres menyasszonyjelölt vagy, vegyen már el) vagy elcsorog melletted az élet és nem kapod meg amire vágysz.

2016. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%
Férfikérés max akkor van ha már egyszer elutasítottál egy lánykérést.
2016. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Azt azért megjegyezném, hogy a lány választ férfit, de a férfi dönt arról hogy megkér-e és ha igen, mikor. (persze úgy hogy gyerekről szó van, az eléggé minősíti a férfit)
2016. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
66%

Én nem aláznám meg magam ezzel.


Nem kért meg, pedig évek óta együtt éltek, és gyerekvállalásról is esett szó. Nem véletlenül van így. Azért nem kért meg, mert nem akar elvenni. A te kérésedet is visszautasítaná.

Ha pedig gyereket szülsz házasság előtt, minimális az esélye, hogy feleségül vesz, hisz megkap már mindent anélkül , hogy törvényesen elkötelezné magát melletted.

A "véletlenül" teherbe esés dolog is necces. Ha nem akar házasodni, akkor sem fog elvenni ha terhes leszel, szóval erre sem érdemes alapozni. Na meg ki akarna olyanhoz menni aki csak a gyerek miatt vette el? Nem mintha feltételezném, csak úgy megemlítettem.

2016. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ne kérd meg a kezét, inkább tisztázzátok a helyzetet. Ezt a legegyszerűbben úgy lehetne megtenni szerintem, hogy amikor legközelebb szóba kerül a gyerek, elmondod, hogy te házasságon kívül nem szeretnél szülni.
2016. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Beszéltetek már? Történt valami?
2016. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Beszltünk de nem tötént semi:(
2016. márc. 19. 14:18
 20/20 anonim ***** válasza:
És miről beszéltetek pontosan? Ő mit mondott?
2016. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!