Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi legyen a társaságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a társaságban?

Figyelt kérdés
A vőlegényem extrovertált, én inkább introvertált vagyok és elég sok időt kényszerülünk társaságban tölteni együtt. Sok konfliktusunk is van ebből adódóan, mindkettőnknek kellemetlen a helyzet. Mit tehetnénk?

2014. szept. 18. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is introvertált vagyok. Számomra elképzelhetetlen lenne az élet egy olyan emberrel, aki csak társaságban érzi jól magát. Ez nem bírálat, azt akarom érzékeltetni, hogy hosszabb távon kibékíthetetlen ellentéthez vezethet az ilyen különbség.
2014. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

muszáj kompromisszumot kötnötök. egymástól nem várhatjátok el, hogy gyökeresen változtassatok ezen a személyiségjegyeteken(amin amúgy nem is lehet).


másik lehetőség, hogy csak akkor mész vele társaságba, ha neked is kedved van hozzá.


Amúgy én is hasonló típusú vagyok mint te. nem szívesen megyek nagy társaságba és inkább a saját baráti körömben érzem jól magam.

2014. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ez már most kellemetlen, akkor később is az marad. A temperamentumunkon nem tudunk változtatni (ha igen, az már nem lesz őszinte megnyilvánulás).

Egymást kell elfogadnotok, itt nem a társaságba járással van a gond! Ha benneteket ez nem zavarna, akkor közösségben csak annyit mondana a párod, hogy semmi gond, zárkózottabb és kész, így szeretem. Aki elfogadja, aki nem, ez van.

2014. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. szept. 20. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!