Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy lehet megkérni egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megkérni egy lány kezét, ha az utálja a gyűrűket és biztosan nem hordaná?

Figyelt kérdés
a legjobb barátnőmnek meg szereté kérni a párja a kezét és tőlem kért tanácsot, de semmi értelmeset nem tudtam mondani. szóval a barátnőm gyűlöli a gyűrűket. egyrészt nem is tetszenek neki, másrészt egyszer kapott egyet a párjától(csak bizsu volt), de azt se hordta, mert kényelmetlen, meg zavarja, idegesíti. és a párja nem akar neki gyűrűt venni, mert tudja, hogy eleinte felvenné, mert nem akarná őt megbántani, aztán úgysem hordaná. meg különben sem akar olyat ráerőltetni, amit nem szeret. mit tanácsoljak neki? persze szép leánykérést szeretne
2010. jan. 6. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már olyan gyürüt, amit nyakláncon is lehet hordani medál helyett - lehet, hogy ez megoldás lenne, vagy esetleg az ismert partner-medálok (amit két részre lehet törni, hogy mindkettönek legyen meg a fele).

Lánykéréshez meg nem kell gyürü - csak szokás, ahhoz elég a szöveg.

2010. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyűrűt én sem szeretem. Esetleg egy szép nyakláncon medálként egy vékony karikaforma?
2010. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg másfajta ékszer, mondjuk egy szép nyaklánc?
2010. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Bármi mást... Poénosra kell venni a figurát. Van amit szeret? Ékszert, ruhadarabot, stb.... Például ha gyűjtené a zoknikat, akkor azt kapna díszdobozban, és felhúznám a lábára :) Tök jó poén, nem szokványos, és a maga nemében romantikus is :)
2010. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jegykendővel. :-)
2010. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen, én is ezt mondtam először, de valahogy fura ötletnek tűnt. meg ami még beugrott, egy karkötő, rajta egy olyan medál, ami passzol egy eljegyzéshez. vagy nyaklánc. szerintetek ez jó?
2010. jan. 6. 18:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

vegyen egy hullahopp karikát és húzza rá. nem vicc. az én kezemet is igy kérték meg, mert én meg elhagyom a gyűrűket. házasság nem lett belőle, de nagyon tetszett.

vegye viccesre.

2010. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ezek jó ötletek. szerencsére a barátnőm amúgyis bohém jellem, szóval tetszene neki.
2010. jan. 6. 18:16
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Csináljon neki egy gyűrűt papírból, mondván, hogy mivel úgyse szereti a lány az igazi gyűrűket, de az a lánykéréshez hozzá tartozik, hát kap is gyűrűt meg nem is. A fotóalbumba viszont beragaszthatja...

És szerintem jópofa lehet, ha mindezt mások előtt mondja ill. teszi. :)

2010. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztem irtó jó ötlet az hogy egy nyakláncra tegye rá a jeggyűrűt. Így kap is gyűrűt, hordja is, de mégsem úgy, hogy zavarja, és ne tetszen neki.


Ráadásul milyen figyelmes már, hogy azért mert utálja egy kicsit rendhagyóbb a lánykérés. A barátnőd is tök oda lenne egy ilyen helyzetben, hogy így figyelnek rá, meg hogy hordhatja mégiscsak a szerelmük szimbólumát. Megkérné szépen, aztán rá is adná


tök romantikus sztem :)

2010. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!