Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi ideje voltál együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideje voltál együtt a pároddal, miután megkérte a kezed? Mennyi ideig tartott a jegyesség? Van, akinek néhány évig?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 21:22
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Sziasztok! Én most 19 éves vagyok a párom 21. Májusba leszünk három éve együtt és nekem a megismerkedésünk utána első karácsonyon kérte meg a kezemet a párom, nagyon romantikus volt elis sírtam magam örömömben :) Szal mi 1 éve voltunk együtt mikor megkért és már több mint 2 éve tart. :)
2009. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
17 éves voltam, ő 19. 1 hétig tartott. (: Gyerekek...
2009. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mostani párommal 3 hónapja vagyok együtt, kaptam tőle egyik nap egy nagyon szép gyűrűt. Ez csak amolyan szeretlek dolog. Várom a napot h megkérje a kezem, úgy érzem ő az igazi. 20 vagyok, ő 26. Úgy érzem most nem egy hétig tartana :D
2009. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
hat mi kituztuk mar az eljegyzes idopontjat,akkor toltjuk a 3evet...es mivel en csak 18leszek,meg varunk utana is 2-3 evet az eskuvoig...remelem kibirjuk:):P
2010. jan. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
szia! nekem 2 év után kérte meg a kezem, ez januárban volt, júliusban volt az esküvőnk.
2010. febr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!