Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek manapság, hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság, hány éves korukban jegyzik el egymást a fiatalok?

Figyelt kérdés
Középiskola után? Egyetem után? 1-2 év munka után? Ti, hogy látjátok? N.
2009. nov. 15. 19:34
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Én úgy tapasztalom, legalábbis a körülöttem lévő és a magam dolgából kiindulva, h olyan 20-30 körül, között. És nem bizutos, h attól függ mennyi ideje vannak együtt és meddig tart még a suli... én 21 vagyok még 1 év a iskola ő 25, és 7 hónapja vagyunk együtt... barátnőmék 6 éve vannak együtt és most kérték meg... szóval változó.
2009. nov. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok. A barátommal aki 23 éves 2 éve vagyunk együtt. Komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat de eljegyzést még nagyon nem szeretnék. Úgy gondolom hogy gyűrű nélkül is elég szoros köztünk a kapcsolat és én még fiatalnak érzem magam hozzá. De persze ez egyén függő sok ismerősöm van aki kb. velem egyidős és már az esküvőt tervezgeti. Én tiszta szívből és boldogan leghamarabb 2 év múlva mondanék igen a lánykérésre.
2009. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Gratulálok mindenkinek, akit eljegyeztek:)

Nagyon szélsőségesek az adatok két eset létezik: 16-19éves és 30-50 éves..2éve vagyok együtt a párommal, de már 5évesismerjük egymást.. szerinte nem számít ez a szokás, szerintem számít:)ha rajtam múlna már együtt élnénk, de ő mindent csak húz..most 20 vagyok, ő 21éves..:) talán tényleg korai még..

2009. dec. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én borzasztóan várom már hogy eljegyezzen a párom (Én 18 N, ő 21 F) 2 éve vagyunk együtt. Vagy a szalagavatómon v. ballagáson fog megkérni vagy mikor összeköltöztünk.

A szalagavatómig 3 hónap van. Én kiugranék a bőrömből ha akkor...:)

Nagyon szeretem, és mi lagzit szeretnénk, olyan asztalon táncolósat:D

Szerintem az esküvő nem csak arról szól h pénzért, igent. Egy életre szóló emlék! Egy hagyomány!

Várom nagyon...

2009. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

én elöször 15 évesen, az 3 évig tartott. Aztán még 3x pár hónap után de mindegyiknek szakítás lett a vége. Most vagyok 5.szörre de most olyan valaki van mellettem akire mindig vágytam, külsöre, belsöre egyaránt. És hozzá is megyek februárban:)

21/L

2009. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!