Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés után változott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés után változott valami a családotokban?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy van aki tegeződést ajánl fel, van aki "lányom"/"fiam"-ozik ezután stb.

Nálatok változott valami?


2013. aug. 9. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
semmi nem változott. Voltaképpen az eljegyzés csak nekem és a vőlegényemnek jelentett bármit is. A családtagoknak semmit nem jelent..Végül is igazuk van.. Nem kell az eljegyzésből akkora szenzációt csinálni. Az eljegyzés még nem garancia semmire.
2013. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk se nagyon érdekelt senkit, hogy el lettem jegyezve, bezzeg a nővéremért oda voltak, mert a gazdag csávója külföldön egy csodás helyen jegyezte el.. Nekem meg még azt is megkérdőjelezték (főleg az előbb említett nővérem), hogy egyáltalán igazi-e a gyűrű..pff

Egyébként a tegeződés már előtte megtörtént a szülők és vőlegényem között, végülis ők már befogadták, csak ugye sokat nem jelentett, hogy "magasabb szintre lépett a kapcsolatunk"

2013. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmi. Már előtte is családtagként kezeltek, anyósjelöltem meg szinte megismerkedéskor mondta már, hogy tegezzem.

Párom családjában amúgy sem szokás nagy hűhót csinálni az esküvő körül :) Tudomásul vették, hogy "csatlakoztam" a családhoz, befogadtak, ennél több nem is kell.

2013. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: max. annyi változott, hogy még inkább bevonnak a durva szívatásokba, régebben picit "tartottak" tőlem, és tisztelettudóbbak voltak. Én örülök, hogy most már nem hagynak ki semmiből :)
2013. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen, a szüleim megutáltak. nem ezt a fiút képzelték el mellettem :(

25/N

2013. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Mikor anyósomék meghallották, elfehéredtek. A fiúkat még fogták volna. De aztán beletörődtek. Remélem, hogy az idő segít nekünk és megszeretnek. Mert az elejétől kicsit távolságtartóak velem, de abban bízom (remélem, nem naivan) hogy látják hogy boldogok vagyunk és közelebb kerülhetek hozzájuk. Igyekezni fogok, ahogy tőlem telik. Szerintem nem reménytelen a helyzet. Csak tennem kell érte, aztán meglátjuk. Eleinte rosszul esett, most már megszoktam és arra gondolom, hogy mivel nincs sok választásuk, ezért befogadnak. Úgy látom már kicsit közelednek hozzám, megvolt nemrég az esküvő.
2013. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:)

Köszi a válaszokat! Utolsó, szívből remélem, hogy minden rendben lesz a családotokban, tudom, hogy rossz érzés, nekem is borzasztó, ha feszkó van a családomban, vagy a párom családjában.


Kíváncsi leszek nálunk lesz-e változás. Engem is szeretnek, befogadtak a családba, már elég régen, úgy érzem. Apósom nagyon jó fej, nagyon nagyon szeretem, ő is ilyen szivatós fajta, de pont az az édi benne:D

Köszi a válaszokat

2013. aug. 14. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!