Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés után 2 héttel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés után 2 héttel meggondolta magát? Hallottatok már ilyent?

Figyelt kérdés

Bnőmet 4 év után megkérte a pasija, március 11-én. A pasi nagyon boldog volt, h a bnőm igent mondott, szinte röpködött a fiú.Utána héten együtt néztek közös lakásokat, ahova közösen költözhetnének, tervezgettek, teljes volt az összhang. Március 25-én azonban azt mondta a pasi, hogy visszaszívja az egészet, ő még nem kész a kötelezettségvállalásra. Eddig megfontolt, racionális mérnökembernek ismertük őt.

Mindketten 30asok (tehát nem fiatalok már), külön élnek, szülők már nem élnek, tehát ők sem tudtak belekavarni.3. személy nem jött képbe a barátok szerinte se. 2 hét alatt úgyse jöhet olyan, akivel azonnal el lehetne képzelni az életet!Bnőm azóta hozzám költözött ünnepekre és zokog. Sztetek mi történhetett?



2013. márc. 30. 12:42
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
19-es: igen ez így van. Én még egyetem alatt jártam egy sráccal, ő Bpen volt, én vidéken. Mindig arról álmodoztunk, h de jó lenne, ha egy városban laknánk.Diplomaosztó után Bp-en kaptam állást (nem ott akartam, de így jött össze). Örült neki nagyon, de 1 héttel a költözésem előtt nem vette fel 2 hétig a telefont nekem. Gondoltam, oké, van Bp-en másik csaja, mégse szeret stb, mindegy, nekem mindenképp költöznöm kell. Aztán jelentkezett és bevallotta, h bepánikolt, h ezentúl ilyen közel leszünk egymáshoz (más csaj nem volt a képben). Pedig nem együtt laktunk volna, még csak nem is egy kerületben (Én ÓBudán, Ő Palotán). Ilyenek. :-(
2013. ápr. 1. 07:30
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen rémesen is érzi most magát a barátnőd, egyszer még hálás lesz a sorsnak, hogy ezzel a pasival így alakult. Eszébe se legyen ezek után bármit akarni tőle.
2013. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
82%
Heti 1-2 "tali" meg olykor közös utazgatás? Csak nekem tűnik fel, hogy ez alapból sem volt soha komoly kapcsolat? Ha a felek heti 1-2-szer találkoznak, azt úgy hívják, hogy alkalmi kapcsolat, semmiképp sem párkapcsolat. A barátnőd nagyon durván homokba dugta a fejét, ha ő azt képzelte, hogy ez egy normális párkapcsolat. Most, hogy ezt leírtad, nem lepődök meg azon, hogy lefújta az eljegyzést, hiszen ez sose volt stabil valami. Hagyni kell az ilyet a francba, akármennyire könyörög ezek után a pasi. Mi lesz a következő szám? A barátnőd terhes lesz, a pasi majd kiugrik a bőréből örömében, aztán 2 hét múlva leközli, hogy bocs, de ő erre mégse áll készen, és inkább ne tartsák meg? Sanszos, hogy ezt hozná a jövő...
2013. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, fölvidítom kicsit a barátnődet. Én is 35 vagyok, de én mág 2 hétig sem voltam jegyes. Ő már legalűbb kipróbálta:-)

Voccen kívül, tökre sajnálom, és nagyon megértem hogy sír.

És nem is a pasi miatt, hanem mert kicsúszott a lába alól a talaj.

Nagyon ijesztő egyedül maradni hirtelen...Tudom.

Viszont szerintem az a pasi tök hülye..

Tényleg jobb hogy most pattant le.

2013. ápr. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősök voltak még "érdekesebben".

+0-hoz közel,4 éve együtt,2 éve együtt élve.

A lány már kb 1 éve hisztizett a gyűrűért,megkapta,erre 3 héttel később (karácsony előtt 1 héttel) visszadta.

(pedig a pasi nem úgy adta,hogy "nesze,csak hagyd abba a hisztit)


Előfordul,kiheveri.

2013. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!