Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés után 2 héttel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés után 2 héttel meggondolta magát? Hallottatok már ilyent?

Figyelt kérdés

Bnőmet 4 év után megkérte a pasija, március 11-én. A pasi nagyon boldog volt, h a bnőm igent mondott, szinte röpködött a fiú.Utána héten együtt néztek közös lakásokat, ahova közösen költözhetnének, tervezgettek, teljes volt az összhang. Március 25-én azonban azt mondta a pasi, hogy visszaszívja az egészet, ő még nem kész a kötelezettségvállalásra. Eddig megfontolt, racionális mérnökembernek ismertük őt.

Mindketten 30asok (tehát nem fiatalok már), külön élnek, szülők már nem élnek, tehát ők sem tudtak belekavarni.3. személy nem jött képbe a barátok szerinte se. 2 hét alatt úgyse jöhet olyan, akivel azonnal el lehetne képzelni az életet!Bnőm azóta hozzám költözött ünnepekre és zokog. Sztetek mi történhetett?



2013. márc. 30. 12:42
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

"Én ebben a helyzetben nem azon zokognék, hogy a pasim felrúgta az eljegyzést. Inkább azon, hogy mindenféle kötöttség ( tartós, és biztos jövő ) nélkül kellenék neki, mert kényelmes és megszokott. De semmi olyat nem tervez velem, ami 4 éves kapcsolat után már elvárható lenne."


Pont emiatt sír! mert megalázták!

2013. márc. 30. 13:08
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes dolog ez az eljegyzés.Értelme akkor van, tényleg, ha esküvő követi.

Manapság, sokan vagy élettársi kapcsolatban élnek, u.akkor eljegyezték egymást, vagy nem volt gyűrűváltás.

Vagy eljegyezték egymást, de 1évtizedig sem házasodtak össze...

Én 26 évvel ezelőtt lettem menyasszony, rá 1 évre tartottuk az esküvőt.


Már akkor is volt olyan, hogy "visszaadta a gyűrűt" vmelyik fél.de általában akkor szakítás is történt.

Sajnálom a barátnődet,de tényleg jobb hogy most derült ki hogy fél a pasi az elköteleződéstől.Mintha tényleg már több évnyi házasság, és több gyerek születése után jön rá, mégsem így gondolta...

2013. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Már akkor is volt olyan, hogy "visszaadta a gyűrűt"

Igen ilyen másik ismaerősömnél volt, kb 1 év után, de nem 2 hét után....

2013. márc. 30. 14:22
 14/25 anonim ***** válasza:
76%
És a pasi, most hogy túl vannak ezen a megrázkódtatáson, mégis hogy gondolja, hogy "szakításról szó sincs"? Maradjon mellette a barátnőd utazgatni, szórakozni, szexre, unaloműzőnek... a többit felejtse el?? Tökmindegy, hogy a pasi fejében mi játszódik, vagy játszódhatott le. A barátnőd azt gondolja végig, hogy ezt akarná-e vállalni? Nem? Akkor sírja ki magát, utána törölje le a könnyeit, és adjon hálát a jászlas kisdednek, hogy ennyivel megúszta. A pasival pedig az életben ne álljon többé szóba, ha négykézláb mászik is utána. Ugyanis megtörténhet, hogy most úgy gondolja majd; ha ennyire fontos a csajnak az eljegyzés, meg az összebatyuzás, akkor megteszem amit akar. Egyszerűbb mint felhajtani, megismerni, megszokni egy új nőt, majd csak lesz valahogy... Tudom, a barátnőd számára ez most elképzelhetetlen, mert borzasztóan fáj, és kilátástalannak érez mindent. De tényleg óriási szerencséje van, hogy időben kiderült, hányadán állnak egymással.
2013. márc. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%
Hülye f@sz! Elküldeném a fenébe szórakozzon mással. Vagy szakítson ezek után, vagy vállalja a kötöttséget, de ne ezt a kényelmes köztes állapotot.
2013. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen után én a barátnőd helyében hallani se akarnék többé a pasiról. Aki képes egy ilyen súlyú dologgal így játszadozni, az élet más területén sem lehet komoly társ. Az eljegyzés, életünk összekötése nem egy olyan dolog, hogy csak úgy meggondolom magam, hogyha nem tetszik az adott ruha, visszacserélem a boltban... Komolytalan az egész. Üzenem a barátnődnek, hogy még mindig jobban járt, mint az egyik ismerősöm, akivel 1 hétnyi házasság után közölte a férje, hogy nem szerelmes és így képtelen vele maradni. Na az tényleg durva.
2013. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Én olyanról is hallottam, h szombaton volt a lagzi, hétfőn a menyasszony otthagyta a vőlegényt, mert a lagziban összejött egy fiúval. Beadta hétfőn a csaj a válópert. Igaz, ők 18 évesek voltak, de egy 35 éves érett ffi ne legyen már ilyen paprikajancsi. Vigasztalom azóta is a bnőmet.Mindenkinek ment a zöld kéz!
2013. márc. 30. 16:07
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

ilyet még nem is hallottam. olyanra már volt példa ismerősi körben, h 1-2 év után váltak, de 2 hetes jegyesség az nagyon durva.


eddig nem tűnt fel a barátnődnek, h a pasija ilyen komolytalanul áll a dolgokhoz? vagy hogy nem érzi biztosnak a kapcsolatot?


amúgy sajnos a szakítás előtt az ember képes ilyen hülyeségekre, h a legnagyobb szerelmet vallja, aztán pár hónap múlva meg már más ágyában hentereg. lehet a fickónak is ilyesmi elmezavara volt.


a barátnőd most legyen erős, ne ugráljon ennek a sutyeráknak, kezdjen új életet nélküle, akármilyen nehéz is.

2013. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy a férfiak sajnos ilyenek sokszor (nem mind ilyen, nem akarok általánosítani). Ha valami komolyabbra fordul, akkor bepánikolnak.

Kicsit személyeskedek, velem az történt, hogy már több mint 2 éve jártam a barátommal, kezdett már komolyodni a kapcsolat, erre szakított velem, mondván, hogy már nem szeret, meg neki most nincs is szüksége kapcsolatra, a munkára és a sulira akar koncentrálni, pedig bárki megmondhatja, hogy én mindig adtam neki elég szabadságot. Tudom, hogy nem ugyanaz, mint egy jegyességnél, meg nem 4 év után, de nagyon kiakadtam én is. Ez van, gyakran bepánikolnak.

2013. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
18-as: nem tűnt fel neki, mindig megbízható, rendes ffi volt. Óraművet lehetett volna igazítani a pontosságához. Új nője se lett, kéne neki a bnőm, (hangsúlyozta, h nem szakítani akar, nem akarja elveszíteni)de csak mint eddig is, heti 1-2 talira,utazgatásra, mindenféle elkötelezettség nélkül.
2013. ápr. 1. 07:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!