Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek van értelme ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme ennek a könyvek, előrébb visz az eljegyzés felé?

Figyelt kérdés

Most olvasom a "Miért a rossz lányokat veszik el a férfiak?" c. könyvet és kíváncsi lennék hogy más is olvasta-e már, és ha igen,mi a véleménye róla. Tényleg ezáltal kerülhet bárki is közelebb a gyűrűhöz?


Itt van pár részlet a könyvből,tényleg érdekelne ki mit gondol: [link]


2012. jún. 28. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nos, általában akkor kap egy nő gyűrűt, ha úgy érzik, hogy szeretnének tovább lépni a kapcsolatukban, és ezért összeházasodnak. Valamint, ha a párja úgy gondolja, hogy ő a tökéletes nő, akivel le szeretné élni az életét. Ekkor megkéri a lány kezét és reméli az igen.
2012. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem ismertem, de a linkbe beleolvastam. Szerintem ez a könyv nem a gyűrűhöz, hanem saját magadhoz visz közelebb. Megtanulhatod megismerni magadat, megtanulni mi a női szerep és miért nem jók a játszmák. Érett egyéniségként pedig sikeres lehetsz a párkapcsolatban+ nagyobb az esély, hogy szintén egy érett egyéniséget kapsz magad mellé.
2012. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A könyv jónak tűnik.Mire a végére érsz,már eszedbe sem lesz,hogy miért kezdted el olvasni:)
2012. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a masik van meg a "miert a rossz lanyokba szeretnek bele a ferfiak" cimu! Es azt kell mondjam, hogy nagyon sokat segitett! Persze csomo baratnom (foleg akik alarendeltek magukat egy pasinak) fikaztak meg leszoltak, de en megtanultam belole, hogy hogyan becsuljem meg magam! Igaz kb 2 evembe telt es baromi sok negativ tapasztalatba de mindig arra gondoltam, hogy b....us a konyvnek volt igaza!!!:D Es ma mar elo se kell vennem mert magamtol is tudom mit kell tennem!:)))
2012. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam még végig, de érdekes. Hogy hova visz nem tudom. Pár dolgot érdemes megfogadni, de nem vagyok híve ennek a nagy taktikázásnak. Bár lehet, hogy kellene, és akkor nem lennék egyedül?!
2012. jún. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem szeretem az ilyen könyveket,mert azt feltételezik,hogy minden férfi egyforma,mindegyik ugyanúgy gondolkodik,ugyanúgy érez,ugyanúgy cselekszik és ez egy használati utasítás béna nőknek,akik eddig ezt nem tudták és most megkapják a biztos tippet minden férfihez,már csak le kell őket vadászni.
2012. jún. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!