Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti hordjátok alváskor is az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hordjátok alváskor is az eljegyzési gyűrűt?

Figyelt kérdés
Most főleg a köves, gyémántos gyűrűkre gondolok.

2012. máj. 8. 18:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hordom alváskor, mert egyébként sem szeretem az ékszereket magamon, mert zavarnak, de alvásnál kifejezetten irritál. :(
2012. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%

# 9/11


nem akarok beléd kötni, de ezt rosszul tudod, egy több százezer ft-os gyűrű általában magasabb tisztaságú anyagokból készül, és ennek következtében gyorsabban kopik. Ezt bármelyik ékszerésztől megkérdezheted!

2012. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hordom.

Sokszor leveszem, mert zavar és féltem, ennek örömére ma otthon hagytam. :D

2012. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor hordom, ha elmegyek itthonról, amint hazajöttem, már teszem is bele a dobozába. Szép gyűrű, és szeretnék rá nagyon vigyázni, itthon meg "felesleges" hordani, úgyis egy csomószor le kellene venni (főzés, takarítás, kézmosás -> kutyánk is van, úgyhogy ez elég gyakori...).

Karikagyűrűnk meg nem is lesz, mert nem szeretünk ékszereket hordani, úgyhogy csak rátetováltatjuk a kinézett gyűrűt a gyűrűsujjunkra, és "probléma" letudva :)

2012. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Már nem menyasszony vagyok, hanem feleség, de régebben és most is rajtam van alváskor a karika, a kövest azt mindig leveszem. Bár amikor itthon vagyok sokszor nincsen rajtam.
2012. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Alvàsnàl a fülbevalò kivételével minden ékszert leveszek. Iszonyatosan zavar ilyenkor minden ékszer. Köves gyűrűm nem is hordom, csak a karikagyűrűt.

Akik hordjàk mindkettőt, nàluk maradt a bal gyűrűs ujjon a köves gyűrű vagy àthúztàtok a jobbra?

2012. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
12-esnek! A gyémánt a világ egyik legkeményebb anyaga. Maximum az arany kopik jobban, mivel az valóban magasabb tisztaságú egy gyémánt gyűrűben, de egy ilyen gyűrűben nem az arany értékes igazán. Ha maga a karika elkopik vagy sérül, nem olyan horror összeg megcsináltatni. Én nem látom értelmét, hogy a fiókban porosodjon.
2012. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
8%
lányok nekem az hiányzik a hozzászólásokból ,hogy le veszem ,mert a kis fiam ,lányom tisztába tételénél macerás ha kakis lesz!!!!! volt kutya, egy szülés a kórházban de a többiek?
2012. máj. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
semmilyen gyűrűt nem hordok, ott van a vitrinben.
2012. máj. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Természetesen nem a gyémántra gondoltam, köztudott amit leírtál róla.

Ennek ellenére nem értem miért porosodna a fiókban, attól, hogy valaki nem használja otthon...valaki így hordja valaki úgy, ebben nincs semmi probléma, és nem is megszólható dolog szerintem! Ennyi erővel ugyanígy felosztható arra is, hogy valaki vigyáz a dolgaira, valaki nem.

2012. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!