Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Meg akarja kérni a kezem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarja kérni a kezem, de tartja a kapcsolatot az exével. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk már kisgyerekek, a harmincas éveink közepén járunk. A párom készül megkérni a kezem (egy közös barát elkotyogta). A kapcsolatunk igazából nagyon jó, de az egyik exével tartja a kapcsolatot, ami engem nagyon zavar. E-mailek és ráadásul egy helyen is dolgoznak. Mindezek mellett ezt persze előttem titkolja, ha kiderül, akkor beszél róla. Leültünk ezt megbeszélni. Azt mondja, hogy engem nagyon szeret és csak velem tudja elképzelni az életét, a másikkal nem működött, a párom szakított a csajjal. Mondtam neki, hogy zavar a kapcsolattartásuk. Na ezek után kezdett el titkolózni a beszélgetéseikről. Előtte nyiltabban csinálta. Mikor kiderül és rákérdezek, mire volt jó titkolni, akkor az a válasz, hogy nem akart megbántani. Azóta persze minden hülye sms csippanás, vagy e-mail hangtól összeszorul a gyomrom, hátha ez a ribanc írt neki. A dolog lényege, hogy vagy 4 éve szakítottak, azóta előttem járt már mással is. Azt persze nem kérhetem, hogy szakítsák meg a kapcsolatot, mert hogy gondolom én ezt? Ő (a párom) nem akar bunkó lenni, hogy esetleg elhajtsa a csajt, vagy ne válaszoljon a leveleire. Többnyire a csaj kezdeményez, a párom csak válaszol. Állítása szerint. A nőt sem értem, miért ilyen pofátlan, ha tudja, hogy komoly kapcsolatban élünk.Meg szerinte egyébként is csak féltékeny hiszti a részemről. Megjegyzem sosem hisztizek, mindent normálisan közlök már csak az életkoromra is tekintettel. Be van nőve a fejem lágya. Na most azon agyalok, mit is mondjak, ha felteszi a kérdést.Mit tennétek a helyemben?
2012. ápr. 13. 13:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tudom, nem ítéllek el benneteket azért, mert ott voltak az esküvőn. Viszont ez az én értékrendembe nem fér bele. Én nem tudnék sem a saját, sem a másik exével összejárni. A huszas éveiben járó hozzászólóval teljesen egyet értek. Ezeknek az embereknek testi kapcsolatuk volt, látták egymást meztelenül és tényleg minden kis rezdülésüket ismerik a másiknak. Furcsa lenne, ha ugyanezt el tudnám mondani egy barátomról. Nekem is van lelki társam (a mostani párom) és a barátnőm. Igazából volt már más is a lelki társam (ex), de ennek ellenére nem keresem a társaságát. A másik oldalon állók (az exek) sem értem, hogy miért nem fogják fel, hogy már mással van a párom. Ez az exp....sa szingli és állandóan ő írogat a páromnak. Ez a mulya meg állandóan válaszol neki, mert nem akar bunkó lenni, hogy nem ír, ahelyett, hogy elküldené már a bánatos francba.
2012. ápr. 13. 15:53
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Együtt élünk a Párommal, én 23, Ő 30. Előtte volt egy hosszú kapcsolatom, ami elég szoros volt, és azóta is tartom a sráccal a kapcsolatot. Általános dolgokról beszélünk, munka, család, régi közös ismerősök. Részemről semmi jelentősége, a Páromba vagyok szerelmes, hozzá akarok feleségül menni, de a régi srác mindig is fontos volt, amióta ismerem, és egyszerűen csak szeretem tudni, hogy hogy áll az élete. Manapság inkább megszokás, mint ragaszkodás.

A Páromnak nem nagyon tetszik, de tiszteletben tartja, én meg próbálom nem az orra alá dörgölni, hogy mikor kivel beszélek.

Szerintem, ha minden rendeben van köztetek, akkor ne aggódj emiatt.

23N

2012. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne tiltsd meg neki,hogy tartsa a kapcsolatot,mert,ami tilos,az annál izgalmasabb lesz.Mikor feszültség volt belőle,hogy ír a csaj,elkezdte titkolni,de nem fejeződött be.Ennek sincs értelme,ha már beszélgetnek,tegyék úgy,hogy te is tudj róla.
2012. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem én voltam az első válaszoló, nem tudom... Írtam, hogy a párom is jóban van az exeivel, meg én is. Kivéve eggyel. Aki a legfontosabb volt számomra. Közös életet terveztünk, de végül szakítottunk, és éppen a terveink miatt igen fájdalmas szakítás volt. Nem is váltunk el jól és ő a mai napig nem kíváncsi rám, vagyis nem szoktunk beszélgetni. Én léptem tovább hamarabb és most nagyon boldog vagyok a párommal, nem is mennék vissza az exhez, mégis mindig kérdezem a régi közös barátainkat, hogy mi van a sráccal, mert érdekel hogy áll az élete. (ez most csak így az előttem szólótól jutott eszembe) Szóval egy ex, ha hosszútávú volt, és fontos szerepet töltött be az életedben, akkor nyilván nem mindenkinek, de sokaknak fontos az, hogy később hogyan állnak a dolgai. Újra szerelmes e, megtalálta e önmagát, helyrejött e a szakítás után. Rendben mennek a dolgok a munkában, tanulásban..boldog e. Én emiatt szoktam kérdezősködni, mert nekem egykor fontos volt a srác, és továbbra is fontos, hogy boldognak tudhassam.


Úgy látom itt mondjuk nem épp ez a helyzet, vagyis a lány részéről, de a párod részéről nem tudhatod..


Az én párom is ezért tartja a kapcsolatot az exeivel. Fontosak voltak neki egykor és most érdekli, hogy halad az életük. Minden rendben van e velük, boldogok e.

2012. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nyugi nem csal meg téged :) ha megakarja kérni a kezed,akkor tuti te vagy a mindene. A másik nő csak egy barát!! Gondolj bele,ha lenne köztük valami akkor nem készülne megkérni a kezed...

Én is féltékeny típus vagyok,ha a párom más nőt néz,már akkor kiakadok.De tudom,hogy engem szeret és ez a fontos. És sok boldogságot kínánok nektek! -Vivien

2012. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!