Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megér ennyit ez a gyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megér ennyit ez a gyűrű?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 12. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
szerintem megéri. nekünk majdnem ugyan ilyen van, picit szélesebb és a közepén van egy hullámos vonal fehéraranyból. 60.000 volt a pár.
2012. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

szerintem pedig nem éri meg! az arany grammja nem 15ezer, hanem 12-13 maximum! pontosan annyiért adja, mint amennyiért a boltban veszed, újonnan. mi most vettünk nem rég, összesen 8 gramm volt a kettő, 100 ezerért, ezért mondom, hogy amit kinéztél 4,8 gramm a kettő, 55ezerért pontosan bolti árba van, nincs itt semmi akció főleg nem félár.


vagy ha van aranyad amit nem sajnálsz, azt 8-9 ezrekért be is számítják vásárláskor ékszerüzletbe.

2012. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ja!


és plusz ha nem jó rátok, akkor be is kell vetetni vagy ki kell nyújtatni, és akkor még egálban sincsen, hanem így kerül majd többe....

2012. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
minimanó! az igaz, hogy az arany grammja ennyi, de a karikagyűrűt sokkal drágább grammba számolják, amit mondjuk én sem értek, hogy miért. beszéltem közben az eladóval, 40ért odaadná, az azért elég korrekt szerintem.
2012. márc. 13. 19:38
 15/17 anonim ***** válasza:

nem! legalábbis lehet, hogy van olyan hely, ahol ilyen genyók, de a legtöbb helyen szerintem nincs ilyen buta megkülönböztetés! amit írtam példának, hogy nemrég vettük, az pontosan karikagyűrű volt. párban. szóval jegygyűrű. és nem került többe emiatt!


szerintem nézz még körbe az ékszerüzletek tájékán, találni fogsz olyat, ahol nem húznak le ilyen h*lyeséggel.

2012. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
hát nem tom sztem ja
2012. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
53%
Ez nagyon kis vékony gyűrű lehet a méretei alapján. Nekem pici 51-es gyűrűm van, 6 mm széles. Elég vékony (alacsony) is, nem a ma divatos fajta, mégis majdnem 4 gramm. Egy 56-os 4mm-es női gyűrű, ha csak 2 gramm, akkor nagyon-nagyon vékony szerintem. Nem hiszem, hogy egy életre kitart.
2012. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!