Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megér ennyit ez a gyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megér ennyit ez a gyűrű?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 12. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%

Persze, hogy megér.

Viszont én használt jegygyűrűt nem vennék.

2012. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
írja, hogy csak megvéve lett, de nem használt. és így kb. fele annyiért árulja, mint a bolti, nem?
2012. márc. 12. 21:45
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nem tetszik. De nem tudom, hogy manapság mennyibe kerülnek az efféle gyűrűk.
2012. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
de ez HASZNÁLT! ezt más vette másnak...
2012. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nálam használt azt jelenti, hogy valaki hordta.

igazából nem érint, hogy más duplaennyit fizetett érte a boltba, ha ilyen áron megéri szerintetek.

2012. márc. 12. 21:50
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem éri meg,nagyon kis vékonyka!
2012. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy a bolti ára a kgyűrűnek 15/gr körül mozog :S

vastagabbra sajnos nem telik :(

2012. márc. 12. 22:22
 8/17 anonim ***** válasza:
Megéri. Nekünk is hasonló van, csak nem sárga hanem vörösarany + fehérarany s majdnem dupla ennyi volt.
2012. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd lehet rajta filózni,hogy használt vagy sem.Sokan babona miatt nem vennének fel ilyet.Na ,de kérdem én ha ékszerésznél csináltatod ott is "használt "aranyból készítik ,ami lehetett akár karikagyűrű,lánc ,medál ,bármi.Ha tönkre megy a házasságod nem emiatt fog!!!!

Véleményem szerint ha Neked tetszik és az anyagi helyzeted csak ezt engedi meg vedd meg!

Kívánok Nektek nagyon sok boldogságot és hosszú eredményes házasságot!

2012. márc. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Kis vékonyka. És az sem biztos hogy jó rátok. Akkor emennyiért beveszik, vagy növelik megint plusz lóvé. Nekem nem kellene.
2012. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!