Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 3 eljegyzési gyűrű. Ez rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 eljegyzési gyűrű. Ez rossz jel? Mit jelenthet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A vőlegényemtől kapott első gyűrűmet 2szer hagytam el, másodszorra végelegesen, kiesett az erkélyről. A második gyűrűm tönkrement, a harmadik pedig megfogja az ujjamat, elszínezi, és jön le tőle a bőröm. Pedig különleges, egyedi darab. Azt mondta, arany... Az viszont nem produkálna ilyen tüneteket rajtam. Lehet, hogy már nem mert nekem venni "rendeset", de akkor miért nem mondta meg? S mit jelenthet, hogy hiába vigyázom rájuk, így járok..? talán Nem kéne hozzámennem?:(
2012. jan. 9. 23:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tetováltass inkább gyűrűt:D azt nem hagyod legalább el! Ne fogd fel rossz jelnek, ne beszélj bele többet mint ami. Inkább már annyira vigyázol rá, hogy túlzásba viszed ás ezért van ez. Lehet ha csak egy olcsó kis bizsu lenne akkor azt nem hagynád el. :)
2012. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

:) Igen, én is pörgettem- forgattam folyamatosan játszottam vele, mint egy kisóvodás:) Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!:)

Nem tántorít el semmilyen gyűrű vagy nemgyűrű az esküvőtől:)

2012. jan. 10. 23:26
 13/14 A kérdező kommentje:
Jha igen, csak nevet rajtam és megmosolyog, mert amugy is minden leejtek, elvesztek, nekimegyek, megbotlom, elcsúszom, stb:D
2012. jan. 10. 23:30
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szegény nem tudja, hogy nem arany. Én biztos belebetegednék, ha ennyi gyűrűt elhagynék, de szerintem a párom utána olyat venne, amit a nyakamba akaszt, mint a gyereknek a kulcsot, bérletet. :) Ne gondolj ilyen butaságokra, ha pedig fémallergiád van, futtasd be arannyal, és kész.
2012. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!