Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van valami jelentése, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jelentése, ha a feleség csak a középső ujján hord gyűrűt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 20:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
A középsö ujjára jó a gyürüje.
2011. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%

Az a gyűrű, ami a középső ujjára jó, a gyűrűsujjáról egy nap alatt elveszne. Tedd már a kezed magad elé és hasonlítsd össze, hogy melyik vékonyabb ujj, így rögtön megérted.

Nem kell ideológiát gyártani a gyűrűhordásról. Ezen a módon biztonságos és kényelmes.

2011. dec. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%

Mindenkivel egyet értek. :)


Ha a középső ujján hordja, akkor az azt jelenti, hogy arra az ujjára jó. Ebből következik, hogy mivel a gyűrűs ujj vékonyabb, arra NAGY lenne. Ha pedig nagy a gyűrű a gyűrűs ujjra, de mégis ráhúzza, akkor ELHAGYNÁ. De mivel fontos neki a házasság, a férj, a gyűrű -mivel hordani akarja - így a középső ujjárra húzza, NEHOGY elhagyja.

2011. dec. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is a középsőn hordom, mert fogytam egy kicsit (nem sokat, 5 kilót), és lötyög a gyűrűsön, de még nem volt időm elmenni ékszerészhez, mert hamarabb zár, mint ahogy végzek. :(
2011. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Vagy arra jó, vagy ott szereti hordani. Én pl gyűrűsujjon nem szeretek semmilyen győrőt, zavar, kényelmetlen.

Amúgy azt jelenit, hogy teliholdkor vérfarkassá fog válni, és szeretne veled hetyegni akkor éjfélkor a két faluval odébbi gémeskútnál, majd széttép, amiért ilyen ökörségeket kérdezel. Mi lenne, ha nála kérdeznél rá? Ja, hogy a kommunikáció már nem menő? Akkor legalább írj neki egy facebook üzit. XD

2011. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Szia! Én pl. a középső ujjamon hordom. Elég SOKAT fogytam az utóbbi időszakban és a gyűrűsujjamról nagyon lazán el tudnám hagyni. Annál viszont többet jelent számomra, így áttettem a középsőre...
2011. dec. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Miért nem őt kérdezed meg, hogy miért ott hordja, ha annyira kardinális kérdés ez?
2011. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Venni kell neki egy-két köves gyűrűt a többi ujjaira!
2011. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

jelezni akar neked ezzel, hogy dugd meg.


ezt akartad hallani? :D

2011. dec. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 deus111 válasza:

Megcsal,velem...

én mondtam neki hogy tartsa ott a gyűrűt!

2011. dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!