Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tetszik nektek ez a gyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nektek ez a gyűrű?

Figyelt kérdés

Ezzel szeretném megkérni a kedvesem kezét:


[link]


2011. nov. 29. 21:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%

Maga a gyűrű szerintem nem rossz, de nekem egyáltalán nem eljegyzési hangulatú, ha valakin ilyet látnék, meg sem fordulna a fejemben, hogy el van jegyezve, azért hordja.


A másik, hogy a mellette lévő belemagyarázós szöveg nekem elég furcsa, ha csak simán kiraknák elém, tuti nem ilyen dolgok jutnának eszembe.

2011. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
13%
gáz.
2011. nov. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kedvesed is ebben a szellemiségben él, és neki is ilyen stílusú tárgyak, szimbólumok tetszenek, akkor jó választás.

Nekem már csak azért sem tetszik, mert a 2 karikagyűrűs eljegyzés híve vagyok. De nem az én véleményem számít. :)

Minden jó!

23N

2011. nov. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Mi is annak vagyunk a hívei (azt már ki is választottuk együtt), inkább én ragaszkodom ahhoz, hogy plusz egy gyűrűt is kapjon :) Egyrészt megérdemli, másrészt tudom, hogy ez a gyűrű nagyon tetszik neki, és gondoltam meglepem vele.
2011. nov. 30. 08:50
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem szép.:)Én is úgy gondolom, hogy 2 karikagyűrű, de mifelénk szokás kísérőgyűrűt is adni. És az ilyen típusúak szerintem sokkal szebbek, mint a kövesek.
2011. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
a gyűrű szép, de NEKEM eljegyzésre köves gyűrű jön be. De ha NEKI ilyesfajta a stílusa, akkor természetesen jó eljegyzésre. Bár az anyaga nem tetszik... olyan, mint a kovácsoltvas kerítés. A lényeg egyébként is az, hogy mi a szándékod vele :) sok sikert :)
2011. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Nekem tetszik a gyűrű, és több ékszerem is van erről a honlapról, de én picit csalódott lettem volna, ha ilyennel kérik meg a kezemet. Az én párom Vateráról vett egy fehérarany gyémánt gyűrűt tized áron (bevizsgáltattuk, eredeti), és madarat lehetett volna fogatni velem, mikor megláttam, olyan gyönyörű... Persze nem mondom, hogy vegyél több százezerért gyűrűt, de pl. ez [link] egy fehér kővel nekem jobban tetszene mint az, amint linkeltél. De csak te ismerheted a párodat. Esetleg próbálj puhatolózni, hogy egy ismerősöd a tanácsodat kérte, mert gyűrűt szeretne venni a barátnője szülinapjára, és erre gondolt, de nem tudja, hogy tetszene-e neki, és kéne egy nő véleménye is. (Párom velem ezt csinálta, de úgy, hogy a testvére kérdezte meg tőlem neten, hogy a barátnőjének szeretne kedveskedni, mit gondolok a gyűrűről. Én nem gyanakodtam, hogy nekem akar a párom gyűrűt venni.)
2011. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodnak ilyen a stílusa és ilyeneket kedvel hát legyen.:)
2011. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Az ezer százalék, hogy tetszeni fog neki :)
2011. dec. 1. 18:55
 20/24 A kérdező kommentje:
A köves gyűrűket nagyon nem szereti, ezt biztosan tudom. És csak ezüst jöhet szóba.
2011. dec. 1. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!