Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő után jegyzett el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után jegyzett el a párod és h?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 18:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
épp az előbb jegyeztem, el de még nem tudom a választ, mert még nem kapta meg az SMS-t :D
2011. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egyébként ez ilyen hozzászólások miért vannak??? Nem találod másban az örömöd? Valami zugevő 200 kilós vki vagy aki ebben találja meg az örömét v mi??? Vagy alapból ilyen tuskónak születtél v csak a szüleid neveltek ilyennek?
2011. jún. 2. 18:24
 3/18 anonim ***** válasza:
43%

Kedves kérdező!

Szerintem az összes egyszerre :D:D

NEM talál jobb szórakozást.

2011. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
5 év után, épp sírtam, mert pozitív lett a terhességi teszt (nem tervezett baba, védekeztünk), nem tudtam, mi lesz, aztán úgy vigasztalt meg, hogy elővette a gyűrűt, mondta, hogy mi lenne, hát összeházasodunk és családunk lesz. :) Szóval már eleve meg akart kérni, csak kereste az alkalmat. Hát lett. :)
2011. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
1,6 év után
2011. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Fél év után,és 4 hónap múlva esküdtünk.
2011. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdező, és mindenki más, aki még egy nyamvadt kérdést sem tud kiírni helyesen, mert annyira rohan, hogy a négybetűs szavakat rövidíteni kell... leszakadna a kezed, ha kiírnád azt a három betűt? Sms-ben esetleg megértem, de miért hiszitek, hogy ez menő?...


Na mindegy. Nálunk decemberben volt az eljegyzés, nem volt meglepetés, mivel közöltem a párommal, hogy mindenképpen télen, december 1 és 15 között szeretném, ha ez neki is megfelel. Megfelelt. A hétvégét máshol töltöttük, elmentünk színházba, moziba, vacsorázni, sétáltunk, beszélgettünk, ajándékot vásároltunk, csomagoltunk, készítettünk. Aztán utolsó nap este egy szép kis parkban, séta közben megkérte a kezem. Másnap reggel indultunk haza, aztán közöltük a családdal, karácsonyi ebéd közben lett megünnepelve ez is, de külön ünnepséget emiatt nem akartunk. Esküvő 1-2 év múlva.

2011. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ja, és 5 éve vagyunk együtt.
2011. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
3 és fél év után jegyzett el, romantikusan, erdőbe szélén, sziklák között, aztán vacsorázni vitt. 15 hónappal később volt az esküvőnk, másfél évre rá beterveztük a babát, aki jött is rögtön, ahogy szerettük volna :) 24/N
2011. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
3 hónap után kérte meg a kezem és 2 évre rá megtartottuk a lagzit is. A lánykérés egyszerű de annál emlékezetesebb volt.
2011. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!