Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési ebéden amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési ebéden amikor felhúzom a párom kezére a gyűrűt mit mondjak? Azt hogy lennél-e a férjem, vagy mit?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és azért kérdem!Megszeretnénk venni a 2 karikagyűrűt és amikor a páromnak oda adom mit mondjak neki?Ti mit mondtatok?Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 8. 13:40
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Pont ezt akartam írni, amit az utolsó.

Mifelénk is az eljegyzési vacsorán húzzák a gyűrűt fel, mindketten a bal kezükre, és a szülőktől kéri meg a vőlegény a menyasszonyt, ő pedig a vőlegény kezére húzva a gyűrűt fogadja azt el /mond igent. És az anyakönyvvezető előtt húzzák fel a jobb kezükre. A templomba már úgy mennek, hogy az ujjukon a gyűrű.

2011. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%
K.rvára irigy vagyok.
2011. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem semmit! Ne haragudj meg, nem bántásból írom, csak én soha nem értettem,hogy miért kell az eljegyzést így túllihegni? Azért mégsem egy esküvő. Persze legyen egy ebéd, de külön készülni szöveggel meg ilyenek, hát nem tudom, szerintem felesleges.

Nem kell mondani semmit. Főleg a menyasszonynak nem. Tényleg nehogy úgy jöjjön le,hogy te kéred meg a kezét!:)

2011. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mikor mindenki leül az asztalhoz.

A leendő férjed feláll és odamegy hozzád majd letérdel és megkéri a kezed.

Megkérte aztán leültök és esztek.

Feldobja a hangulatot hidd el :)

2011. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!