Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van olyan oldal, ahol nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan oldal, ahol nagyon olcsón lehet gyűrűt venni? (20-25körül/pár) honnan tudom, hogy mekkora gyűrű kell?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
pár 10ezerért,nem százezerért gondoltam!!!!!!!
2011. ápr. 14. 15:14
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, milyet szeretnétek, de a www.karikagyurugyarto.hu oldalon szerintem vannak szépek és nem is túl drágák. Nekünk is innen van az eljegyzési gyűrűnk. Az, hogy mekkora gyűrű kell úgy derül ki, hogy felpróbálgattok több méretet.

Vagy ha meglepit szeretnél a barátnődnek, akkor egy már meglévő gyűrűjét vidd el mintának vagy valami kreatív ötlettel mérd körbe az ujját. Az én párom például viccből egy kulcskarikát húzott az ujjamra... akkor fogalmam nem volt róla, hogy a méret miatt kellett neki, de később elmondta. Így lett meg neki a méret, hogy meg tudja kérni a kezem, aztán később már együtt mentünk el ehhez a karikagyűrűgyártóhoz és néztük ki az eljegyzési bulinkra a gyűrűt, amivel hivatalosan a család előtt is eljegyeztük egymást :)

2011. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jajj azt elfelejtettem hozzátenni, hogy nekünk ezüst gyűrűnk van, mert nem volt másra pénzünk, de ha szeretitek egymást, úgysem az a lényeg :)
2011. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
aha
2011. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

[link]


ezek normális áron vannak. persze csak ha azonosulni tudsz azokkal az üzenetekkel, amit ezek jelképeznek.

ha liberálisabb gondolkodású vagy, akkor menj más ékszerboltba.

2011. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

20ezer/pár? Huha.. Aranyat nem hiszem, hogy kaptok ennyiért...max darabját. De ki tudja. Én pl egyszer kaptam egy hajszálvékony aranygyűrűt keresztanyáméktől, és az került 10ezer ft ba. Olyan vékony férfinak nem áll sztem jól. Inkább nőnek.. :S

Egyébként onnan tudod, hogy felpróbálod:) Ha egyedül mész el megvenni mind a kettőt, akkor előtte vidd el a párod egyik gyűrűjét. vagy ha meglepinek szánod, és nem szeretnéd, hogy észrevegye az eltűnt gyűrűt, akkor amíg nem látja próbáld fel az egyiket valamelyik ujjadra. Jegyezd meg, h meddig ment fel, és kb a boltban is addig menjen fel a gyűrű. :) A férjem így csinálta anno.. Nem tudtam róla, utólag mesélte el.

remélem érthető volt.. :)

23/n

2011. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Vannak szép magyaros ékszerek, de a magyarékszer.hun amik vannak, azok ilyen bazári jellegűek...


Amúgy 20-25ért lehet venni, de aranyat nem. Onnan tudod mekkora kell, hogy elmégy egy ékszerboltba és ott megmérik neked. Vannak idióta módszerek, hogy méricskéd magadnak, de az nem biztos, hogy pontos.

2011. ápr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.a párom rafkós nagyon.tuti rájönne mit akarok,főleg,hogy már pedzegettem is neki:):)
2011. ápr. 15. 09:55
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez a magyarékszer, ez nagyon jó. Imádom a méregdrága gagyibóvlit, valamit tuti fogok csinálni, amire ráírom, hogy magyar, és rányomok egy nyolcszoros árszorzót. MEGGAZDAGSZUNK!!!!


Kérdező; [link] második találat a gugliban, némelyik még jól is néz ki.

2011. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!