Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha csak eljegyzés van, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak eljegyzés van, akkor is el kell kérni lányt és be kell jelenteni?

Figyelt kérdés
A szülőknek illene megmondani a jegyességet, ha nem lesz esküvő, akkor is?
2011. ápr. 5. 09:39
 1/6 gfero ***** válasza:
hát szerintem nagyon is illene.
2011. ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen mindenképp!
2011. ápr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem is!!!!!:)
2011. ápr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De eljegyzésnél mindneki a házasságot érti, h. akkor most mikor házasodtok stb. De mi nem beszélünk még házasságról csak eljegyzésről,mert pénz szűkében én azt nem akarom elsiettetni.Bár ahogy anyámat ismerem inkább kétségbe lesz esve és ha megtudja h. nem lesz még esküvő örülni fog,mert tesómét is ő fizette.
2011. ápr. 5. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
én nem a házasságra gondoltam, és ha a párom megkéri a kezem mi is elfogjuk mondanim de azt is h még egyenlöre nem lesz esküvő,mert nincs 1millánk....
2011. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sosem értettem azt,hogy minek az eljegyzés ha nem lesz esküvő!Persze értem én amit írtál,hogy előbb pénz kell rá.

Azért a szülőknek el kell mondani mindenképpen,nem kell vagyis nem muszáj a hagyományokat betartani (pl: apukától kikérés stb)de azért be kell jelenteni.

2011. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!