Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit csináljak, hogy ne járjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne járjon egyfolytába az eljegyzés a fejembe?

Figyelt kérdés
Azt mondta a barátom,hogy jövő év vége felé meg lesz az eljegyzés,én nem akarom sietetni vele,de már nagyon szeretném és ő is csak azt mondta,hogy egyszer befejezi a házát,s csak azután.Mit tegyek,hogy ne az járjon mindig a fejembe?
2010. nov. 24. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Találj ki valami tőle független értelmet az életednek.

Azt tapasztalom, hogy azok nem tudnak ezektől a gondolatoktól elszakadni, akiknek nincs más az életükben - sem hivatás, sem megfelelő hobbi, sem tanulás...

2010. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kriszti83 ***** válasza:
78%
Foglald le magad mással, tanulj, dolgozz. Néha álmodozhatsz azért a jövőről :) Egyébként olyan jó dolog valamit várni, hidd el, hamar elrepül az a pár hónap.
2010. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Az eljegyzés még nem jelent semmit,mert bármikor könnyen fellehet bontani. Csak akkor van értelme,ha rövid időn belül követi a házasság.
2010. nov. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, hogy ezt írom, de kicsit illúzióromboló a barátod.

"Előbb befejezi a házat és csak utána.."

Egyáltalán miért tett említést akkor rá, ha még nem alkalmas az időpont?

A legtöbb pasi ( hál Istennek a párom is ilyen ) meglepetésszerűen kéri meg a lány kezét, aminek bizony megvan a maga varázsa, de így, ahogy a tiéd, hát nem is tudom...

Nem csoda, hogy nem tudod kiverni a fejedből, mert ez elég nagy tapintatlanság.

Szerintem.

2010. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben azon is tudnék gondolkodni, mi lesz azután, ha elkészül a ház.Mert ugye az eljegyzés az élet része, de az is, hogy megteremtsük a közös otthonunk.

Nem azt írod, hogy elkészül az otthonotok. A barátod háza fog elkészülni.

Szóval, az eljegyzésen való töprengés mellett azon is lehet gondolkodnod, hogy is alakul ez a közös jövő? Én ezt tartanám fontosabbnak.

2010. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólóhoz is csatlakoznék...azért igen fura, hogy a "barátod háza" készül el...

Nálunk valahogy úgy van, hogy ami az övé az enyém is és fordítva...

Én is eljegyzés előtt állok, de én nem tudom mikor lesz...meglepetés lesz, olyankor mikor nem számítok rá:D

Néha gondolok rá, de azért ki tudom verni 4-5 napig, vagy hetekig a fejemből...mármint az eljegyzést...

Mi viszont a közös otthonunkat tervezzük nem a páromét vagy az enyémet...

Bocsi, hogy beleakadtunk ebbe, csak kicsit fura...


Amúgy kösd le magad, olvass, sportolj, tanulj csináld azt amit szeretsz.


És még valami, azért érdekes a párod, ez olyan, hogy "Adok 1oooo Ft-ot annak, aki nem gondol a rózsaszín elefántra..."

2010. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Boci&Pipi válasza:
Segíts építeni a házat, így a tiéd is lesz, és hamarabb elkészül...mindenki jól jár!
2010. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na erre a megoldásra én is szeretnék választ kapni, mivel mi 9 éve leszünk lassan együtt és MAAAAJD lesz eljegyzés:)

És még a házunk is meg van már,sőőőt gyerekünk is van...de az az idő,h. megkérje kezem....sosem jön el...

és én sem tudom kiverni a fejemből.

Bármilyen ajándékot képes megvenni,csak gyűrűt nem:)

Rossz érzés,hogy ebben nem egy az elképzelésünk :(

2010. dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!