Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Adnátok tippeket adni? (LENT. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tippeket adni? (LENT. )

Figyelt kérdés

Karácsonykor lesz az eljegyzése a tesómnak és a barátjának. Hát ugyebár Karácsonykor mindenki (vagy majdnem mindenki) feldíszíti a házat. Milyen díszítést ajánlanátok, amit elkészíthetünk, mármint nem karácsonyi hanem az eljegyzésre vonatkozzon. Ha van tippetek irjátok már le légyszives. Előre is köszii:)♥

(bocsi a rossz fogalmazásért...xD)


2010. nov. 14. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

adnátok tippeket adni a-a

esetleg tudnánk tippeket adni

2010. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Adnátok tippeket adni???
2010. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Értsd jól :)

Adnátok = Tudnátok

2010. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

fúúú ember... igaza van az utolsónak... utólag már én is észrevettem... Elnézést kérek drága Uraság hogy nemjól írtam!!:(

Tudnátok a kérdésre is válaszolni vagy csak a más szemében a szálkát magadéban a gerendát megy??

2010. nov. 14. 18:28
 5/11 anonim ***** válasza:

fehér virágok (igazi vagy művirág)

erre vonatkozó feliratok (just married, sok boldogságot, éljen az ifjú pár) színes kartonból kivágva

2010. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

adnátok adni:D

[link]

2010. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na a sok okos csak az elírással foglalkozik, de ötletekhez már nincs elég fantáziájuk.

Sok virág, fehér és a tesód kedvenc színeiben, léggömbök just married felirattal, meg lehet kapni nászpáros díszeket esküvős boltokban.

2010. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen sztem is az amit ketten előttem írtak, esetleg ha van képetek kettőjükről, akkor azokkal is lehet díszíteni.

A sok barommal meg ne foglalkozz (mert ők ugye, még soha semmit nem rontottak el)

Egyébként is 18:30: A kérdező NEM karácsonyi díszt kért, hanem ELJEGYZÉSHEZ KAPCSOLÓDÓT.

2010. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Just married lufi kicsit korai lenne. Ők nem friss házasok, csak eljegyezték egymást...
2010. nov. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
just married lufi poén, ha szeretik a viccet :)
2010. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!