Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A lánykérésre vissza lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánykérésre vissza lehet kérdezni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy pl. kedvesen megkérdezem tőle, hogy miért akar feleségül venni.

Amire ha morgás a válasza (mert képtelen érzelmileg megnyílni) akkor nemet mondok. Mert nem látom így értelmét a házasságnak.

De ha egy "normális vidám választ" ad, akkor igent mondanék.


Mert tudomást szereztem róla hogy meg akarja kérni a kezem, viszont nagyon azt érzem az érzelmi elvonódás miatt, hogy kapóra jövök, teljesítem a szükségleteit, de képtelem szeretni. Én szeretem őt, de magamat is kell szeretnem.

Szóval fair visszakérdezni lánykérésnél?


tegnapelőtt 22:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%
Nevetséges vagy kérdező. Sőt, te vagy a legnevetségesebb ebben a sztoriban.
tegnap 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem rendben van a gondolatmeneted, bár talán szerencsésebb lenne ezt a lánykérés előtt tisztázni még. Hívd el randizni, aztán mondja már el, miért kéne megbíznod benne, mert úgy tűnik, hogy nagyon nem okés valami...
tegnap 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Igen, csak nagyon nehéz.

Ő ilyen. Vagy elfogadom, hogy a kommunikáció köztünk egy bizonyos szín fölött marad és hozzámegyek. Vagy elhagyom.. Nehéz magamban eldönteni, hogy mennyire fontos az nekem, amit tőle nem kapok meg. És ott van ugye hogy szeretem..

Megbeszélni sajnos vele nem lehet. Ezt mondaná: mindek kell erről beszélni, itt vagyok nem mással nem egyértelmű hogy szeretlek...... 😅

És ha azt mondom, hogy "Nem, mert nem érzem hogy a kapcsolatunk ott tartana" akkor változtatni fog, vagy szakítás lesz belőle, ez is talány számomra. És ez esetben ebből már nem lesz házasság szerintem ha együtt is maradunk. Nehéz.

tegnap 10:03
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

A szerelem el fog múlni

Egy életet le szeretnél élni olyannal, akivel alapvető dolgokat sem lehet megbeszelni?

tegnap 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

ez nagyon jó kérdés.

még akkor is, ha vannak már gyerekeink és 34 vagyok.

életünk az 1 van.

nem is igazán látok esélyt arra h 30 fölött van még szabad férni akiben maradt nyitottság, érzés

inkább az foglalkoztat h milyen lehet egyedul elni, teljes eletet ❤️

tegnap 10:35
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
És ha tényleg szeret és csak te nyavogod túl? Mi lesz, ha találsz olyat, aki naphosszat hangoztatja, hogy mennyire szeret, közben meg a kolléganőinek is udvarol? Vagy mennyire szeret, de időnként piálgat? Vagy nagyon szeret, de lusta bármit megmozdítani a háztartásban. Komolyan nem értem, mi a fene bajod van. Van családod, vannak gyerekek és neked az a fontosabb, hogy halljad, hogy szeret? Máshogy nem mutatja ki? Ha sosem mutatta ki, akkor minek voltál vele? Szerintem itt veled a gond, nem vele. Elfogadtál valakit úgy, hogy valójában nem felelt meg az igényeidnek. Sőt, még gyerekeket is belerángattál egy ilyen családba.
tegnap 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

az igaz, hogy nem 'mértem jól'. Mert amit mutatott magáról a kapcsolat elején, az nem ő.


A nulla kommunikáció pedig az más tészta.


Honnan kellett volna tudjam, hogy a kapcsolatunk elején tett erőfeszítések a cél érdekében voltak, nem bentről jöttek?

de mindeg, is

a lanykeres része érdekelt inkább, hogy hogyan lehet reagálni egy ilyen bizonytalan helyzetben

tegnap 11:30
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"Honnan kellett volna tudjam, hogy a kapcsolatunk elején tett erőfeszítések a cél érdekében voltak, nem bentről jöttek?"


Miből gondolod, hogy nem belülről jöttek? Természetes, hogy az elején több erőfeszítést tesznek az emberek.

tegnap 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
mert már ismerem, azok az értékek amikkel megfogott nincsenek benne. Ezek betanult szövegek voltak. Tudod mint ahogy nárcisztikusék csináljék (és ezzel nem az mondom hogy ő narcisztikus- nem vagyok pszichiater)
tegnap 11:53
 20/21 anonim ***** válasza:
Szóval 30+ évesek vagytok,több gyerekkel és még mindig ezen filózol, hogy ő-e az "igazi"? Innen úgy tűnik,hogy halott ez a kapcsolat.
tegnap 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!