Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy zajlott nálatok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlott nálatok az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Családi körben vagy négyszemközt?

Milyen gyűrű volt? Mennyibe került?

Valamilyen alkalomhoz kötöttétek,vagy spontán egy normál hétköznap?

Részletes történeteket is szívesen olvasnék. :)

Köszi


2010. nov. 3. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

"négyszemközt", foglalt étterem asztal, desszertben a gyűrű (lánykérő, fehér arany, brill kövekkel kb. 100 000FT)


29/F

2010. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

A párom kitalálta, hogy apukámat vigyük el névnapja alkalmából ebédelni. Persze anyukámmal együtt. Ott ebéd után a párom eltűnt, hogy ő fizet, majd 2 nagy csokor virággal tért vissza. Egy anyunak, egy nekem. Aztán próbált elmondani egy lánykérő verset, de annyira zavarban volt, hogy nem nagyon sikerült neki. :)

A gyűrű egy Swarowski gyűrű volt, amit előtte együtt nézegettünk a boltban. Kb. 25000 Ft volt, de sajnos kiderült, hogy nem éri meg az árát, mert tönkrement. Most volt a házassági évfordulónk, kaptam egy arany gyűrűt a másik helyett.

2010. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azért ilyen drágát nem tudnék venni.

De nagyon szépeket láttam már 30 000 Ft körül is.

2010. nov. 3. 19:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés négyszemközt hangzott el egy romantikus éjszakán:))

A gyűrűvásárlás együtt történt. 5 éve volt 38 ezer ft (kettőnknek, sima karika).

A hivatalos lánykérés a tesóm ballagásának napján volt (hiszen akkor úgyis együtt volt a család). Csak a szülők tudtak róla, úgyhogy volt ám meglepetés a vendégek körében:)))

2010. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
annyiért is kapsz szépet. De tudd, hogy a "hagyományos" lánykérő gyűrű, az fehérarany, egyköves brill. Legyen az egész meglepetés, kettesben. Első voltam
2010. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Az új gyűrűmet én választottam, arany, egy nagy kő van benne, mellette több pici. És nem volt olyan drága, 36.000 ft volt. De eddig mindenki megdicsérte, hogy milyen szép.
2010. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó....nincs képed róla véletlenül? :D
2010. nov. 3. 19:37
 8/10 Kriszti83 ***** válasza:
Kettesben vettük meg a gyűrüket össz. 30 ezer Ft-ért (5 éve, hagyományos, karika gyűrük). Elutaztunk Egerbe Valentin-napkor, ahol nagyon jól éreztük egymást a hosszú hétvégén :)
2010. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs képem, de majd holnap lefényképezem. Most is próbáltam, de sajnos a vaku nagyon visszaverődik a köveken. Ha meg kikapcsolom a vakut, akkor sötét. Szóval nappali fényben lefényképezem, aztán felteszem.
2010. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tubarózsa ***** válasza:

Szia! Kettesbe voltunk, esti sétánál(az egyik Duna hídon sétáltunk nagyon szép volt a világitás meg minden jó volt:)), térdelt le elém és kérte meg a kezem! am a 20. sznapomon volt. a gyűrűket együtt vettük ezüstöt 13ezerért.

20L

2010. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!